отримання ефектів 911 атаки нерви

У 2001 році світ став свідком найжахливіших атак тероризму. У той ранок понеділка 11 вересня американці ніколи не забуду. Чотири комерційних авіакомпаній з дев’ятьма Аль-Каїда викрадачів погодили низку окремих суїцидальні атаки дроблення Всесвітній торговий центр і Пентагон на землю. Вона також забрала тисячі життів і мав залишити мільйона інших сумували та плакали. Терор не закінчується з нападом, але довгострокові наслідки це викликало були набагато більш заклопотаність уряду і народу справу. Від більший ефект, аж до найдрібніших, 9/11 напад був змінити те, як люди Америки живе з тих пір.

Для економіки, в довгостроковій перспективі ефект 9/11 нападів видно. Економічні наслідки були не просто відчував, тільки в США, але на світових ринках, а також. Місто Нью-Йорк були теракту сталося страждав від мільярдів доларів втрат у їх валовому внутрішньому продукті, так як експортний сектор економіки було важкий час видужував від інциденту. Фондова біржа також піддаватися подвиг втрати і тривожної індекс фондового ринку восени. Ефект був гнітючим, але в часі, місто і країна повернула помалу від своїх основних скорочення.

Для людей, особливо американців, його ефектом і не звертаючи уваги. Наступні теракт, робота рецесії і скорочення стало повсюдне після інциденту було боляче навіть малого бізнесу масштабі великого часу. Це дало американцям реальну важкі часи і ще більш жорстким, коли повторне на роботу. Чому? Через напад 9/11, безпеки були посилені і перевірки ідентичності були посилені. Це залишає роботодавцям шукати перевірку всіх своїх потенційних співробітників. Для простої людини, як ви, які хочуть просто отримати роботу, що ви давно хотіли, перевірки може означати так багато клопоту. Що ще гірше те, що, звинувачуючи Усама бен Ладен навіть не може змінити той факт, що ви будете проходити таке дослідження фоні.