отримання свідоцтва постановки будинку клієнта

Чи робите ви це звичайна практика, щоб стежити за вашими клієнтами після взяття їх вдома?

Сподіваюся, ви не чекаєте їх, щоб повернутися до вас, щоб розповісти вам про результати вашої роботи досягнута. Подумайте про це, скільки разів ви самі просто ніколи не спромігся Відмовившись від цієї лист подяки поштою?

Навіть якщо ваші клієнти всі в захваті від результатів, які вони отримали від ваших послуг, ви ніколи не можете знати, як вони відчували, про вашу постановці або результати, які ви допомогли їм досягти, якщо ви не зателефонуйте або напишіть їм і попросіть деталі.

Ніщо не може продати свій будинок постановка послуги (за винятком вашого до і після фотографії) як сильні свідоцтва, тематичні дослідження та / або історії успіху ваших задоволених клієнтів.

Якщо ви до цих пір не було “реальним” вдома постановка проекту, не хвилюйтеся про це. Просто напишіть про результати ви отримали від постановки однієї з ваших власних будинках в минулому. Ви не повинні сказати, що це ваш власний будинок, просто розповісти історію. Ви не зробити що завгодно, аж, ми всі наші власні перші клієнти, коли ми почали.

А як щодо агента з нерухомості ви використовували при продав вашому власному домі? Якщо ви поставили це добре, і вони продали його швидше або більше грошей, ніж аналогічні будинку в той час, вони дадуть вам свідоцтво, якщо ви запитаєте. Але ви повинні знати, як запитати, і як це влаштувати так, щоб вони знаходили час для нього, а не відкладати це і ставлять вас у незручне становище того, щоб постійно нагадувати їм.

У Постановка Diva Керівництво Портфоліо Остаточний ви дізнаєтеся чотири різні скрипти для використання, коли ви намагаєтеся отримати відгуки та історії успіху від ваших клієнтів (будинки продавців і агентів з нерухомості), а також те, що робить сильне свідоцтво, це більше, ніж просто “Джейн Stager зробив велику роботу постановка мого будинку, і я не міг бути щасливішими “.

У цьому всеосяжний ресурс постановка додому ви дізнаєтеся, як написати про себе, як писати належного креативний бриф і навіть, як краще робити до і після фотографії. Це керівництво, яке належить в довідковій бібліотеці кожен будинок бувалий автора.