офіс в Гургаоне

Привіт!
Офісні приміщення в Гургаон який відповідає вашим вимогам і ваш кишеню, а також.
Бізнес-центри дійсно прибирають багато неприємностей оренди до місця. Налаштування / с, підлоги, вода, безпека управління, влада і список можна продовжити. Це хороша концепція підключи і грай офіс, який є інтернет готова і має всі офісних меблів вже на місці.

Оскільки такі місця використовуються їх власниками для ведення бізнесу, шанси на його хороші високі. Бізнес-центр матиме гарне оточення, яке сильно відрізняється від роботи на дому. Вся концепція роботи вдома для дому дружин для людей з великою кількістю дисципліни і послідовності взуття обмежений бюджет. Сидячи вдома, людина, як я б просто грати з дітьми і день мріяти про успіх.

Тепер, коли ми почали наводити довідки про місця в Гургаоне. Всі ці місця були прохолодними, але за ціни вони запитають, що 60k. Щоб заплатити 60000 індійських рупій за місяць на два місця мало сенсу нам. Ми могли орендувати невелику квартиру в комерційній області і управляти їм самі. Це дасть нам більше приватного життя і робочого простору. Швидше за все, справжній переможець бізнес-центру, який пропонує офісні приміщення в оренду, безумовно, економічні фактори. Інакше навіщо б хтось відправитися в бізнес-центр для офісних приміщень. Ми підійшли Rowalim Бізнес-центр в Udyog Віхар Фаза IV.

У перший тиждень роботи на бізнес-центр, і ви починаєте реалізації потенціалу наявність офісу піти. Люди були б швидко використовувати адресу офісу в їх візитні картки, брошури, веб-сайтів. Це дає їм довіру на ринку і завзяття їхати в офіс на роботу щоранку.

Я увійшов в одну з тих розумних ще низький бюджет Бізнес центр в Делі (Індія). Гургаон є місцем, де багато нових компаній ТНК створюють свої офіси. Це місце називається Rowalim Бізнес-центр являє собою милий імітація підключи і грай офісів, які ми побачимо в Санта-Кларі Каліфорнія. У цього є хороший яскравий меблі, офісні кольору, хороший номер мити, Wi-Fi підключення, кондиціонером, 24-годинна охорона, потужність резервного копіювання, чай і кава на будинок, здорове поєднання таких речей потрібно в офісі. Все це і без будь-яких зобов’язань часу.

Ви можете налаштувати ваш офіс протягом місяця або року. Ми побачили потенціал цього місця і вирішив зупинятися протягом long.When я переїхав, це було краще співвідношення ціни і якості я зміг знайти. Вони стягували просто 5к на місяць. Уявіть собі, що я насолоджувався за 5000 INR за місяць було набагато більше в ціні. Це вид місць, який миттєво дає вам гарні вібрації. Я зустрів власника цього місця, Ріші Arora молодий хлопець з Бангалора.

Він належить це місце. Назва Rowalim був скоромовку для нас, хоча. У них навіть є свій сайт, як www.rowalim.com.We уклали угоду, і я почав свою філію тут, в Udyog Віхар Фаза 4. Переваги були по-справжньому. Ми
сиділи серед великих хлопчиків галузі. Бхарті, Toyota, Honda, Hyundai, CII, TCS, Індія Бики, МДГ, Airtel, Спеція Jet, Call-центри, фінансові компанії, Orient Ремесло, Polaris. Ви називаєте його, і це місце є. І це близькість до Міжнародний аеропорт знаходиться в бонус.

Щодня утиліти все навколо. Продукти харчування, закусочні, суглобів, паби, торговельні центри, розваги. Коли ми були не в настрої, до сильного удару більше, ми будемо приймати у другій половині дня з охолодити в сусідньому торговому центрі. Торгові центри тут красиво і яскраво. І так багато варіантів на вибір. Думаю, там буде близько 20 торгових центрів навколо цієї області. Фу!

Якби ми намагалися створити аа місці, як це на наших власних, ми витратили б не менше 5 разів гроші. Це було мудре рішення, і ми виявили багато додаткових переваг роботи з бізнес-центром. Ми були в мережу з іншими хлопцями, які прийшли в бізнес-центрі. Були компанії, які створювали філії, намагаючись нових бізнес-моделей, запуск компанії і т.д. Бізнес-центр Rowalim допомогли до мережі з ними, встановити тісні робочі відносини, і нам навіть ведення бізнесу з парою цих компаній. Для нас це мало сенс поговорити з цими хлопцями Rowalim Бізнес-центр. Що вам більше підходить. Ви самі вирішуєте.

Зручності ви власний офіс в NCR @ Rs. 8000, на місяць

щасливий працювати!

Переваги
У нас є готові офісні приміщення, для яких володіння ми хочемо, щоб співпрацювати з стартапам і підприємців, зацікавлених у створенні офісу в Мумбаї. Ми відкриті для прямого продажу / оренди / оренда або навіть частку в компанії замість офісних приміщень.

Тут ви зможете знайти дані офісу:

rowalim про бізнес-центрі

Rowalim Бізнес-центр (RBC) пропонує “Instant офіс” рішення в без суєти середовище для INR 5000 на місяць / сидіння. РБК є «партнером по вибору» надання офісних приміщень і послуг для корпоративних клієнтів і багатонаціональні компанії. РБК надає професійні, привабливі і добре обладнані робочі області та інших послуг для вирішення всіх ваших потреб бізнесу.

rowalim бізнес-центр

209 четвертого етапу Udyog Віхар, Гургаон, Харьяна, Індія – 122015
тел:. 0124-4088844. мобільний:. 91-97161-74520
rishi.arora @ rowalim.com