партнерстві приєднання формальної програми партнера

Формальні партнерських програм. Вони можуть бути хорошими, поганими, і байдужим. Вони просто не так величезна. У цей день і віку, більшість людей, які не бажають приєднатися до партнерських програм тільки на основі вигод, які вони шукали 10 років тому.

формальні партнерські програми переваги

Ці переваги включають: високу маржу, виділений представники партнерів, необмежена безкоштовна підтримка, чотири кросу відсотків, фонди розвитку ринку, 30-денний кінцевому користувачеві гарантію повернення грошей, ніяких квот, ніяких інвентаризації панчіх. Якщо, однак, ви рухаєтеся до сервісної моделі, формальне партнерство не зробити, як багато для вас.

яких формальні партнерські програми є кращими?

VAR бізнесу, галузевий журнал, робить всі види досліджень і опитувань на кращих партнерських програм. Це оцінює їх постійно на постачальника на всьому різних питань: технічна підтримка, підтримка продажів, поля, можливості для бізнесу, сприйняття клієнтів малого бізнесу. Вони неймовірний ресурс для пошуку в різних партнерських програмах.

Природно, ви можете прочитати про великих. Ви можете прочитати про сертифікованого партнера Microsoft, програма і бізнес-партнера IBM, але ви також можете дізнатися про деякі менш відомих програм і те, що відбувається в цілому. Те, що ви знайдете те, що не так багато консалтингових фірм ставлять тонну запасів і енергії в рекламі своїх відносинах постачальника більше. Приплив, безумовно, робило його більш до реклами себе, свою компанію, ваш бренд, досвід та послуги ви подавати на стіл, на відміну від реклами брендів, які ви представляєте.

формальні партнерські програми підходить для вас?

Перш ніж ви вирішите, чи хочете ви інвестувати в будь-який час і гроші з будь-якої конкретної програми, я б спочатку продумати, які послуги та рішення, які ви хочете надати для ваших клієнтів. Ці партнерські програми включають в себе як фінансові та часові зобов’язання. Будьте впевнені, що партнерська програма пропонує вашим клієнтам, що ви хочете запропонувати, перш ніж інвестувати!

Copyright MMI-MMVI, Малий Комп’ютер Бізнес Консалтинг. Ком. Всі країни права захищені. {Увага видавців: Live гіперпосилання в полі Автор ресурсів, необхідних для дотримання авторських}