пенсійні плани Соло підприємців

Збереження виходу на пенсію є ще більш важливим для соло-підприємців, тому що ви не маєте компанія спонсорувала пенсійний план або в тон 401K внески на що спертися. Є багато пенсійні плани доступні для самозайнятих осіб і малого бізнесу. Яка з них підходить для вас?

Ось лише приклад того, пенсійні плани доступні для соло-телей і малого бізнесу:

Roth IRA – хоча це і не тільки для соло-телей, це перше місце, куди ви повинні дивитися, щоб заощадити, якщо ви тільки починаєте, щоб зберегти для виходу на пенсію (або відновлення, щоб зберегти після запуску бізнесу). Рота є низька вартість, дуже гнучка, і дозволить вам рости гроші оподатковуються до тих пір, поки ви будете слідувати правилам розподілу. Внески можуть вноситися до $ 4000, і можуть бути зняті в будь-який час без податку або штраф (прибуток знято, може піддаватися штрафам, податках, якщо зняті у віці до 59 ½ та деяких інших умов не виконується).

Вересень ІРА – якщо ви максі ваші Roth IRA, і готові більше економити, отде ІРА дозволяє заощадити до 25% від вашої компенсації (20% від вашої індивідуальної трудовий дохід) протягом не більше $ 44 000 в року. Внески не оподатковуються, і вересні МРК мають низьку абонентської плати. Внески можуть вноситися також для співробітників, але співробітники не можуть сприяти їх власним вересня ІРА. Це хороший вибір, якщо у вас просто є жменька співробітників і шукаєте недорогий спосіб заощадити для власних та пенсійних ваших співробітників.

Прості ІРА – простий план пропонує безліч переваг 401K, але з меншим вимогам IRS звітності. Ви можете вносити до $ 10000 до простої ІРА, з роботодавцем матч до 3%. Внески є податком, а SIMPLE МРК також користуються низьким щорічних зборів. Співробітники мають право внести свій внесок у простих планів, і компанія матч є обов’язковим. Якщо у вас є більш низьку зарплату (або дохід від самозайнятості) в малий бізнес, прості ІРА дозволяє розмістити більше віддаляється до вашого виходу на пенсію, ніж інші плани.

Індивідуальні 401K – для малого бізнесу без будь-яких співробітників, соло-401K дозволяє розмістити максимальну кількість геть, з меншими витратами і менше вимог до звітності, ніж традиційний 401K. Як і в отде ІРА, внески максимум на $ 44000. Однак, на відміну отде ІРА, учасники Solo-401K, може досягати 100% від перших $ 15 000 компенсації або дохід від самостійної зайнятості, а також додаткової суми до 25% від вашої компенсації. Це важливо, тому що це дозволяє зберегти значно більше, ніж отде ІРА, якщо ваша компенсація складає менше $ 220 000 на рік. Соло-401K не підходить для малого бізнесу з співробітниками або очікуєте, щоб додати співробітників.

Там немає нікого, кращий план для всіх малих підприємств. Кращий план для вас, буде залежати від багатьох факторів, наприклад, чи буде у вас є співробітники чи ні, скільки ви хочете внести свій внесок кожен рік, скільки часу ви хочете провести введення плану і т.д. Для отримання додаткової інформації про малий бізнес пенсійний плани, зверніться без навантаження взаємний фонд компанії, брокерські компанії знижку або плату тільки з фінансового планування.