перелік необхідних для фінансування бізнесу Частина 1

Щороку тисячі, якщо не мільйони, підприємств схиляються при спробі забезпечити різні види фінансування бізнесу. Багато разів, власник бізнесу не знає, чому вони були відхилені на першому місці. Банки та інші кредитори можуть бути дуже розбірливий в рази. Якщо ваш бізнес не налаштований точно правильний шлях, ви можете бути знизився за щось здавалося б, несуттєві, ще до того, кредитор займає час, щоб визначити, чи дійсно ваша компанія є кредитоспроможним. Наступний крок 8 контрольний список буде переконатися, що ваша компанія налаштована правильно, то, як кредитори хотіли б бачити його.

Крок 1: сформувати окрему юридичну особу.

Індивідуальний підприємець може отримати схваленим для “бізнес-кредит”, але воно не буде істинним кредиту бізнесу. З тих пір немає ніякого окремої юридичної особи, крім власника, кредит буде в особистому ім’я власника і на основі їх особистих кредитних балів.

Настійно рекомендується, що бізнес отримує включаються якщо вони хочуть максимізувати свої шанси на отримання схвалено до фінансування, а також для захисту активів і кредитних рахунків власника (ів). ТОВ, S-Corp, і C-Corp всі форми окремих юридичних осіб. Щоб вибрати правильний вибір для Вас бізнес, ви повинні проконсультуватися з фахівцем. Є простий і недорогий послуги в режимі онлайн ви можете використовувати, щоб включити вашу компанію (http://bizfilings.com.)

Крок 2: Перевірте для конфліктів імен

Це більш поширене явище, ніж деякі можуть подумати. Якщо ваша компанія має ідентичний або навіть схожі, з ім’ям іншої компанії, це просто для кредитора заплутатися і переплутати два. Цілком можливо, що при спробі витягнути вашої кредитної історії компанії, або дивитися на інших інформацію про компанію, ваш бізнес може заплутатися з іншого.

Щоб запобігти цьому, ви повинні спочатку перевірити бізнесу кредитних агентств (Experian, Дан енд Бредстріт і Equifax), щоб побачити, чи є компанії, перераховані, які можуть заплутатися з вашими. Далі, ви повинні робити пошук по товарних знаках США http://www.uspto.gov/main/trademarks.htm щоб побачити, якщо ваша компанія, чи інакше, є порушенням законів про товарні знаки.

Нарешті, якщо ви в даний час не мають сайту, або перебувають у процесі його налаштувати, переконайтеся, що ви забезпечити доменне ім’я, яке збігається з ім’ям вашого бізнесу. Якщо хтось ще сайт, який є тим же ім’ям вашого бізнесу ви могли бути проблеми. Якщо є які-небудь конфлікти вище, ви повинні змінити ваше юридична назва бізнесу з державним секретарем або намагатися догану інша компанія, яка використовує ваше ім’я або зображення нелегально.

Крок 3: Отримати окремий службовий адресу

Джерела фінансування воліють не кредитувати домашнього бізнесу. Це не обов’язково справедливу або просто, але ось так воно і є. Якщо ви в даний час працює з дому, або не мають фізичного місця розташування для Вашого бізнесу, ми рекомендуємо отримувати віртуальний адресу з місцем як поштові ящики і т.д., або UPS Магазини і використовувати його у всіх бізнес-тирсу. Іноді вам доведеться змінити адресу, вони дають вам і використовувати “Люкс” замість “PMB”.

Іноді ці адреси будуть помічені, так що краще піти, може бути, щоб знайти місцевих люкса, яка буде пересилати пошту до вас. Таким чином, ви можете мати місця для ведення бізнесу без необхідності оренди офісних приміщень.

Крок 4: Отримайте 411 лістингу та номер службового телефону

Майже всі кредитори будуть переконатися, що ви вказані у вашому каталозі 411 перш ніж вони вважають кредитування для вашого бізнесу. Ви ніколи не повинні використовувати свій домашній номер для цього перерахування, і ваш телефон завжди повинно бути професійно відповів з назвою компанії. Якщо кредитор називає свій бізнес і вам відповість, “Привіт”, це не обіцяє нічого доброго для ваші шанси на отримання затверджений.

Після цього перелік значно збільшить шанси бути схвалені для фінансування бізнесу. Вона буде також отримати ваш бізнес створений правильний шлях, щоб почати побудову сильної кредитний профіль бізнесу. Залишайтеся з нами, частина 2 з істотних Контрольний список фінансування бізнесу.