плюси і мінуси інвестування в неперевірених франшизи

Коли розглядає можливість інвестування в франшизи, потенційні покупці, як правило, рекомендується поговорити з іншими франчайзі, зверніться натисніть огляди і порівняти блок доходів і витрат для визначення кінцевої ризик і вартість системи. Але що, якщо це нова система франшизу? Справді, що, якщо покупець буде першим франчайзі системи? Як покупцеві визначити, чи є він або вона готові до цього сценарію?

Є плюси і мінуси, щоб бути першим франчайзі, і це, звичайно, не обійшлося і без ризиків. Хоча кожен підприємець любив би, був першим франчайзі системи, такі як Макдональдс або Венді, це не завжди виходить саме так, і навіть якщо це відбудеться, успіх не приходить без значних робіт, Підприємець пише видання.

Однією з переваг стати франчайзі є розгалужена система підтримки, яку вони отримують, в тому числі польової підтримки, спільної покупки і перевірених маркетингових та рекламних стратегій. Тим не менш, з новим правовласник, вони можуть бути слаборозвинених або навіть відсутня. Перший блок франшизи буде пілотної системи програми – або їх морської свинки – на яких вони проба навчальні програми, тактика ведення і рекламних кампаній. “Насправді, майже всі, франчайзер буде знати про операційні системи франчайзингу буде виходити від роботи з вами, ‘пише видання.

Нова система буде не тільки неперевірені, але іноді неукомплектовані – кожен співробітник міг би робити 2:58 робочих місць на час. Вони можуть навіть використовувати франшизу брокера для продажу одиниць і залучення франчайзі.

Будучи першим франчайзі має свої привілеї, а також, особливо якщо франчайзер зробив свою домашню роботу. У рамках запуску франшизи, створення, ймовірно, буде більш гнучким з одиницею власників, оскільки вони продовжують експериментувати і пробувати нові стратегії. Система буде так само раді, що франчайзі на борту в якості одиниці власник буде працювати з ними і, можливо, запропонувати їм такі привілеї, як зниження або відкладених платежів франчайзера.

Крім того, відкриття першого блоку, дає франчайзі широкий вибір місця на вибір – вони можуть навіть бути в змозі домовитися ексклюзивний контракт території або сперечатися договору на додаткове навчання, штаб-підтримки або більш сувора маркетингу та реклами, відповідно до Підприємець.

Перш ніж інвестувати в неперевірені системи франшизи, потенційні покупці повинні витратити якийсь час, щоб також розглянути питання про свою власної особистості. Вони повинні бути більш приймати ризик, ніж нормальний інвестор і вітаючи змін і непередбачених обставин, щоб дійсно досягти успіху.