податок на приріст капіталу збільшення служить в якості рушійного чинника для бізнесу продаж в 2010 році

Терміни продажу бізнесу не могли мати більший вплив, ніж у 2010 році на мережі після сплати податків доларів, отримані від угоди. Багато власників або управлінських команд розглядає продаж своєї компанії виключно зосереджені на досягненні високих продажів ціною. На жаль, враховуючи 33% податку на приріст капіталу, що збільшення відбудеться в січні 2011 року, найвища ціна продажу, можливо, не корелює з високим, чистий прибуток після оподаткування операцій, мають бути продані бізнес після 31 грудня 2010 року.

Зайнятості та економічного зростання податкових пільг примирення Закон 2003 року був підписаний закон президентом Бушем 28 травня 2003. Цей податок закон був відповідальний за створення нижньої дивідендів і приросту капіталу для всіх інвесторів. Відповідно до Закону 2003, максимальний чистий податок на приріст капіталу для активів, призначених для більше одного року була знижена з 20% до 15% (і з 10% до 5% для платників податків, у 10% або 15% податку кронштейна). Ці ставки застосовуються до продажу та обміну і платежів, отриманих або через 6 травня 2003 року. В результаті запобігання підвищенню податків і примирення законом 2005 року 15% капіталу Податок на приріст ціни були розширені з “захід” положення, що відбуваються на 1 січня 2011 року. Термін захід час поетапного положення, яке означає, що без подальшої дії Конгресу, попередній закон, в тому числі положень економічного зростання і податкових пільг примирення від 2001 року (EGTRRA), повернеться в силу. Таким чином, топ-15% приросту капіталу ставка повернеться до своєї колишньої попередньо, 6 травня рівня 2003 року на 20%, фактично на 33% більше.

У той час як власники і менеджмент команди можуть бути не вирішуються проводити продажу без великих економічних ясності, є кілька показників, в першу чергу в 2011 році на приріст капіталу підвищення ставки, припускаючи, що в 2010 році, швидше за все, в потрібний час, щоб серйозно розглянути продажу бізнесу засновані виключно на економічної точки зору. Аналіз компромісів між продажу бізнесу в 2010 році проти 2011 або за межами має бути виконане. 33% податок на приріст капіталу збільшиться в 2011 році має такий значний вплив на чисту після податкових надходжень для більшості бізнес-продажів, що це питання стає головним чинником у визначенні оптимальної таблицею час для продажу. Аналізуючи сітку після податкових надходжень від продажу бізнесу в 2010 році через 2013, власник бізнесу або управлінська команда зрозуміє, що навіть при зростанні на 10-15% на рік, а зі стабільною прибутку і постійного множника виходу, додаткове значення приписують зростання доходів і доходів, у багатьох випадках, буде повністю компенсований збільшенням податків на приріст капіталу, що відбуваються в січні 2011 року. Таким чином, у той час як вартість бізнесу може як очікується, буде вище в 2011 році або пізніше, сітку після податкових надходжень, цілком може бути менше, ніж продажі бізнесу, що відбуваються в 2010 році. Є багато міркувань, пов’язаних з продажем приватним бізнесом і ця стаття написана з явною метою допомогти власникам бізнесу зрозуміти потенційний вплив, яке в 2011 році збільшення доходів від приросту капіталу матиме на продаж своєї компанії. Розуміння впливу, що в 2011 податок на приріст капіталу збільшення буде мати для їх бізнесу дозволить власникам приймати обгрунтовані рішення, як це відноситься до максимально чистий прибуток після оподаткування доларів через інтелектуальні терміни і структурування угоди купівлі-продажу бізнесу. Перспективне планування для продажу бізнесу та залучення компетентної командою угоди рекомендується. У багатьох випадках це може зайняти більше шести місяців для завершення успішної угоди і, отже, швидкість приросту капіталу збільшення буде більш впливовим питання до тих, власники і менеджмент команди, які розглядають бізнес-продажу протягом найближчих 3 років. Податкові наслідки буде різним для кожного бізнесу в залежності від типу активів продаються і структура угоди, і рекомендується, що професійний податковий консультант бізнес бере участь у цьому процесі.