постановка діви будинку постановка поради для пральні

Коли справа доходить до номерів, якими нехтують в будинку постановка, пральня часто складає список, особливо якщо це частина незавершеного підвал.

Бо вдома постановка становить близько Роман покупців при спробі продати будинок, важливо, щоб позбутися від будь-яких страшних районів і областей, яка включає підвалі пральні.

Якщо білизна область знаходиться в темному кутку незавершені підвал, покупець може думати: «Я повинен зробити два навантаження в день, і я повинен це зробити у цій страшній просторі? Забудь про це! “Однак, якщо пральня яскравий, чистий і навіть мінімалістському стилі, і того ж покупцеві не будете використовувати це як причину не купувати будинок.

І в повільному ринку нерухомості сьогоднішньої, продавці не можуть дозволити собі дати потенційному покупцеві будь-яке причин соромитися.

Ви не повинні сходити з розуму з дизайном пральня – це має бути збережено мінімалістські, яскраво освітлені, чисті і функціональні.

Ось кілька порад будинку постановка для пральні:

• Викиньте або зберігати межі дільниці все, що не мають до частини пральні. Це не повинно бути звалищем для невикористовуваних елементів

• Легко скрасити пральня з шаром фарби і додаткове освітлення. Навіть незавершені подвал виглядає краще, коли бетонна підлога пофарбований і немає страшних темних кутках.

• Помістіть миючі засоби та інші предмети грошей в шафи або привабливих контейнерах або кошиках.

• Якщо є вікно з сірим зору, заховати його з фіранкою або хорошого, що сліпим досить легкий, щоб дозволити деяким світлу проходити через нього.

За допомогою всього лише невеликої кількості зусиль, ви можете перетворити навіть самий нудний пральня в гарне місце і що може піти довгий шлях до допомоги потенційним покупцем уявляючи їх життя в будинку ви постановки.