потужності дахових вентиляторів з Буффало вентилятора – Нью-Йорк

Buffalo / Нью-Йорк upblast потужності вентиляторів даху будівлі в розміри коліс від 18 до 84 inces діаметрі. потужністю до 105 000 CFM і статичний тиск до 2,5 дюймів водяного стовпа. Аксесуари включають в себе: безпека вимикач, збірні даху бордюр, магнітні засувки, оцинковані двері демпфер, автоматизовані тепла і диму вентиляції, іскор будівництва, захисних покриттів, вході і виході охоронець, з’єднувальний трубопровід, вимикач, безпека ланцюга.

Стіна пропелер вболівальників з Буффало Blower / Нью-Йорк для вихідних та постачання додатків йти до 110000 CFM в витрата повітря / статичний тиск до 2,5 дюймів РГ. Доступні аксесуари: WH стінкою корпусу, WS стінна втулка, MC манжету кріплення, S стіні затвора, SR посилені стіни затвора, затвор РРВ, SU затвор, Комплект двигуна, вимикач автоматичний, ручний затвор комплект, птіцезащітних, ваги затвора, IL споживання жалюзі, IH споживання капот, EH витяжкою, SG безпеки ковпаком, вимикач, регулятор швидкості, керування.

PT Power Tube вентилятора макіяж повітряних систем з Буффало Вентилятор / Нова серія є Yorksize: від 18 до 48 дюймів; aiflow Продуктивність: до 30 000 CFM, oressure: до 2 дюймів водяного стовпа, і такі аксесуари, як: сила тяжіння затвора, моторизовані зворотної тяги заслінки, настінні фланці, особа заслінки, заслінку бай, іскор будівництва, потужності вентиляційних труб, обличчя і байпасний клапан, регулятор швидкості, керування.

З капюшоном потужності вентиляторів в дах Exhuast або поставка конфігурація може бути оформлений у зворотний варіант потоку, а також, у розмірах: від 12 до 84 дюймів колеса Diamter, обсяг повітря до 105 000 CFM. і тиск до 1 дюйма калібрувальних watewr. Популярні аксесуари: зворотний клапан, птах екрану, безпека вимикач, дах бордюр, свічки стійкі споруди, фільтри, фільтр калібрувальні, захисні покриття, скловолоконної ізоляції, реверсивний перемикач, контролі.

Buffalo / Нью-Йорк каналу TUBEAXIAL вентилятори і повітродувки vaneaxial виготовляються з ногами гора, клейка адаптери, впускний / випускний охоронця, впускний / випускний дзвінок, кришка двигуна, кожух ременя, кронштейн, baryfol майданчик, регулятор швидкості, керування. Гравітація вентилятори та жалюзі пентхауса може бути зроблено в нестандартний розмір, і з гравітацією автоматичні жалюзі заслінки, моторизовані амортизатори, різні бордюри висотою даху.

Buffalo Blower / Нью-Йорк Vaneaxial Вентилятори призначені для середнього та високого тиску вентиляції будівництво, гірські вентиляції, промислової вентиляції і промислового застосування процесу. Buffalo / Нью-Йорк vaneaxial вентилятори можуть використовуватися для виділення тепла, диму і пари видалення; вентиляції процесу та процесу обробки повітря; процесори з навколишнім сушіння нагрітим до 650 F повітря; комфортне охолодження виробничих процесів і загальної вентиляції buildngs. Доступний в прямий привід механізмів 4/4M/4V/4D/4R і відповідні ремінь приводу механізмів 9/9M/9V/9D/9R. Продуктивність: до 350000 CFM. Статичний тиск до 14 рівня води дюймів. Випускається у двох етапі конфігурації.

Алюміній, колеса стали або сплаву колеса на Буффало / Нью-Йорк vaneaxial повітродувок для неіскристого X-додатків докази можуть поставлятися поставляється в AMCA, AMCA B, або C AMCA іскор будівництва в усіх алюмінієвих зварних конструкцій, або монель. Для агресивних середовищ vaneaxial вентилятором оформлений в 304 SS, 316, або 316 л з нержавіючої сталі будівництві. Для застосування хімічного процесу vaneaxial вентилятора доступний в армований FRP пластикова конструкція, або в поліпропіленових будівництва, або в пластику. Для застосування при високих температурах до 650 ° F vaneaxial вентилятором подається зазвичай у сталевих зварних конструкцій.

Для отримання додаткової інформації зверніться до http://www.nybblower.com/coolair.html

Buffalo вентилятора / Нью-Йорк
виробничого процесу та спеціалістів OEM вентилятор
Buffalo вентилятора Канада виступила.
http://www.nybblower.com
http://www.nybblower.com/axial.html