почати свій бізнес повний або неповний робочий день

Якщо Ви прийняли рішення, щоб почати свій власний бізнес, одним з перших рішень, які ви повинні зробити, чи є почати бізнес повний або неповний робочий день. Якщо ви плануєте почати неповний робочий день, потім ретельно розглянути ваші відносини з роботодавцем. Якщо ваш новий бізнес в будь-якому випадку збирався увійти в суперечність з нинішнім роботодавцем, у вас немає вибору, окрім як кинути свою роботу. Було б неправильно і безчесно вашим роботодавцем і компанією, якби ви продовжувати працювати там і в той же час конкурувати з його / її справа.

Право зробити щось не означає, що роблять це правильно. – Вільям Сафір

Але, якщо ви можете почати свій власний бізнес, продовжуючи вашої постійної роботи, у вас є кілька переваг:

Якщо у вас є денну роботу, вам підтримувати безпеку мережі в місці, не ставлячи під загрозу ваші медичні та пенсійні посібники, відпустку та інші пільги. Як тільки ваш бізнес йде гладко і заробляють хороші гроші, то ви можете створити свою власну мережу безпеки, як ви вважаєте за потрібне.

Ви фінансово не залежать від нового бізнесу. Про рух грошових коштів, найбільшою проблемою для запуску бізнесу і мають дохід від роботи займе багато тиску від вас.

Ви не повинні поспішати у створенні і розвитку Вашого бізнесу в той час як ви не зобов’язані зробити кинувся рішень у зв’язку з фінансовими труднощами і необхідністю для отримання доходу.

Але, починаючи частину часу є й недоліки:

Ваш роботодавець може не сподобатися, що ви починаєте бізнес, тому що він розуміє, що він збирається втратити тебе в кінці кінців. Він міг би бути стурбовані тим, що ви не будете повністю віддані вашій роботі більше з можливими наслідками, що він відпустить вас. Потім ви повинні вибрати, починаючи свій новий бізнес повний робочий день або знайти іншу роботу.

Кожен з нас має тільки 24 годин на добу і працюють в двох місцях, які ви приймаєте на себе більше, ніж ви можете впоратися. Хвилювання будівництва нового бізнесу може привести вас прийняти на себе занадто багато, що може призвести до особистим тиском, проблеми в сім’ї, психічне і фізичне виснаження.

Якщо ви тримаєте свій денний роботи, існує тенденція, щоб відобразити, або працювати, вашого нового підприємства, коли ви знаходитесь на роботі. Навіть якщо ваш новий бізнес не конфліктує з вашим роботодавцем, ви все одно повинні тримати дві абсолютно окремі. Ваш роботодавець платить вам за денні години, так що ви повинні працювати на нього і повністю віддані вашої роботи.

Можливо, вам доведеться включати ваш чоловік і / або діти, щоб допомогти вам, тому що робота, можливо, доведеться зробити, коли ви знаходитесь в бізнесі вашого роботодавця.

Тільки ви можете вирішити, якщо ви можете мати справу з потенційними конфліктами і труднощами початку нового часу частина бізнесу. Якщо ні, то у вас немає вибору, окрім як почати повний робочий день. Якщо у вас немає достатньо грошей, щоб вижити протягом не менше одного року, то ви, мабуть, слід чекати і досить покласти гроші в сторону, поки ви не побудували досить, щоб відвести тебе протягом першого року.

Якщо у вас вже є фінансові ресурси, щоб почати бізнес повний робочий день і здатні вижити в перший рік без того, щоб намалювати доходи від бізнесу, то я рекомендую вам почати повний робочий день. Йде повним раз, коли ви буде більш ефективним, і ви будете в змозі впоратися з проблемами, які виникають у вашому бізнесі більш ефективно. Суть в тому, що переважно, щоб почати усього часу, якщо у вас є ресурси.