починаючи кафе чайові 1 – вчитися у інших

Для початку, насправді йти на ваших конкурентів. Я знаю, це не звучить як те, що ви збираєтеся робити, щоб насолоджуватися, але вважаю досліджень. Перейти дивитися і бачити, як у них є свої заклади установки. Подивитися, які у них є меню. Кафе більше, ніж просто кави. Чим більше конкуренції ви виїжджаєте, краще ідея, яку ви будете мати про те, як конкурувати.

Далі, ви хочете, щоб вивчити їх рекламних кампаній. Кожен рекламує різному в залежності від їх USP, але всі вони мають спільні риси. Подивіться на ці подібності. Є кілька основних речей, які ви збираєтеся хочете донести до вашого цільового ринку. Основний речі:

Якість кави та харчових
Атмосферу цеху
Ціни

Багато людей кажуть, що немає великої різниці між одним кави і іншим. Ті люди, які не є реальними п’ють каву. Повірте мені … є різниця. Якщо ви шукаєте для задоволення хлопець, провідний 18 Wheeler на маршруті 9, він буде очікувати іншої якості кави, ніж хлопець, який має на $ 2000 костюм і не купити що-небудь від стійки. Ви повинні знати, хто ваш цільовий ринок і яка кава вони збираються чекати.

Те ж саме і з атмосферою. Деякі люди просто хочуть, щоб їх кавою з собою, от і все. Інші хочуть, щоб сісти і розслабитися і насолодитися їх самогон і в той час як вони роблять це, вони не хочуть сидіти в смітнику … хоча деякі люди не заперечую, поки кава хороший.

Нарешті, існує ціну. У той час як ми не говоримо про великий пункт квиток, як BMW, деякі люди не захочуть витрачати більше, ніж 50 центів за чашку, а інші будуть із задоволенням платять $ 2 або більше, якщо кава дійсно винятковим. Знову ж, знаєте, хто ваш ринок.

Йдучи в інших кафе, особливо ті, у вашому районі, ви отримаєте гарне почуття для того, хто ваш ринок. Звідти, це всього лише питання громадського харчування до нього.

Побачимося скоро з більше.

для вашого успіху кафе,

Байрон Michaels