продажу виживання еволюції підприємницької парадигми

Експерти кажуть, що є і соціальні тенденції в ігри, які прискорюють повернення до доіндустріальної епохи способи виживання. В умовах мінливих економічних реалій і розчарування, багато хто ставить запитання, вони в даний час способів заробити гроші і шукають альтернативні способи доходу. Але замість того, щоб просто отримати іншу роботу, або відкриття фаст-фуд франчайзинг, багато з них, а не запитувати: “Що у мене добре виходить?” “Яка моя пристрасть?”

Сьогоднішні тенденції все вказує на ходу назад тому, як усе було. Принаймні, так як економічний ландшафт стає більш невизначеною, люди повинні дивитися на варіанти підвищення їх потоки доходу. Це може бути єдиним способом вижити.

Однак, є також нове розуміння розвиваються серед тих, хто прагне, щоб продемонструвати свої підприємницькі м’язів. Питання на цей раз: Які бізнес має сенс, щоб почати в ці часи глобальних змін?

Щоб закласти основу для моєї відповіді, я хотів би познайомити вас з терміном, з яким ви, ймовірно, вже знайомі. Термін “каталізатор”. Як ви пам’ятаєте з високоякісного класу хімії середньої школи, каталізатор являє собою речовина, яка запалюється, приводить в рух, або прискорює реакцію але при цьому не постраждали. У житті, а також, кожен досвід є потенційним каталізатором. Ваша спустило колесо, аргумент з вашим чоловіком, ваші нещастя на роботі – все це потенційні каталізатори. Через вільної волі притаманна нашій досвіду тут, на планеті (у нас є свобода вибору наших відповідей), реакції, що каталізатор може надихнути повністю під вашим контролем.

Метою каталізаторів

Всі каталізатори розроблені, щоб запропонувати виклик або урок.

Є тільки два можливих шляхи можна вибрати з у відповідь на каталізаторі: вона може бути прийнята або їм можна управляти. Шлях, який ви виберете, буде визначатися вашої орієнтації. Якщо ви орієнтовані на служіння собі (ваш власний комфорт), ви будете робити один набір варіантів. Якщо ви орієнтовані на служіння іншим, ви будете бачити і вибирати з різних набір варіантів.

Коли вони стикаються з каталізатором, важливо розуміти, що ми тут, щоб розвиватися в напрямку нашої орієнтації, і без каталізаторів життя, бажання розвиватися і віра в процес звичайно не проявляються і, таким чином еволюція не відбувається. Так що не виступають проти змін і ситуацій. Прийміть їх як природну частину досвіду розроблений, щоб допомогти вам рости.

Життя дійсно так просто. Речі трапляються. Ви обираєте свою відповідь, заснований на вашій орієнтації. Ви еволюціонувати в напрямку за вашим вибором.

Коли не був обраний шлях, каталізатор зазнає невдачі у своїй конструкції, і ви, протягом життя поки деякий інший каталізатор не з’явиться що змушує вас вибрати знову в справі забезпечення визнання і любові або до поділу і контролю.

як для прогнозування майбутнього

Це основний закон цій динамічній, постійно мінливій всесвіту, що немає такої речі, як щось “залишається на тому ж”. Речі або розширюватися або стискатися, збільшуючи або зменшуючи, поліпшується або погіршується. Навіть комп’ютер металу або жорсткого пластику або аркуш паперу, на якому ви читаєте ці слова, як тверді і так стабільна, як вони, здається, все повільно затухаючі і погіршується. Приходьте через кілька десятків років, і ви побачите, наслідки розпаду з плином часу. Якщо ви знаєте це, то ви можете подивитися на все з бізнесу явищ романтичні відносини трохи по-іншому, і може виконувати те, що деякі могли б вважати ворожіння просто запитують: “де це йдемо?”

Кожен бізнес, кожна ситуація, кожне відношення або краще або погіршується, збільшується або зменшується, вгору або вниз заголовком. Тому, до тих пір, як ви можете чесно оцінити те, що ви помітили, або досвід, накопичений за певний період часу, ви можете “передбачити”, де щось рухається і прийняти будь-які ухильні або коригувальні заходи у разі потреби.

Тепер, каже, що, давайте розглянемо деякі спостережувані факти і тенденції, які є каталізаторами відбувається прямо зараз, і це вплине на майбутнє, і до яких у нас є вибір відповіді. 1. Земля переживає зміни. Глобальне потепління є реальністю. Температурні коливання впливають на доступ до води, орних земель та інших ресурсів для зростаючого сегмента населення світу. Ці та інші фізичні, кліматичні, і катастрофічні зміни спостерігається.

2. “Піку нафти” є реальністю. Термін “піку нафти” відноситься до піку видобутку нафти у світі. Кількість нафти, наявних на планеті звичайно. Існує точка видобутку нафти як в рамках одного поля масла або всієї планети, коли максимум досягається. Після того, що максимальним рівнем виробництва буде досягнуто, темпи видобутку нафти (а також рентабельність вилучення його) на Землі буде ввести остаточний занепад. Завдання цього є те, що подарунки, а пропозиція скорочується, попит на нафту (і пластмас, електрику, і т.д., які є нафтозалежності) продовжує рости, як чисельність населення та індустріалізації продовжує зростати. Це говорить, що США видобуток нафти досягла свого піку в 1970 році. Світове виробництво нафти, кажуть деякі, досягла свого піку в 2005 році. Після піку, виробництво сповільнюється, прибуток зменшується, а ціни ростуть. Ви вже можете бачити наслідки цього як ціни на газ почати повзучої вгору.

3. Корпоративний скорочення зберігається більше і більше компаній аутсорсинг, скорочення і периферію в зусилля, щоб скоротити витрати. Компаній, зокрема, державні корпорації, пов’язані своїми статутами та законами шукати насамперед рентабельність їх акціонерів. Ось чому рішення Ці компанії часто здаються менш гуманітарної і більше прибутку стилі. Це тому, що вони повинні бути.

4. Глобальний і фокус зміщується Китай та Індія зростають економічних сил. Вони являють собою джерела робочої сили, споживачів, а також збільшила видобуток нафти і попиту на енергоносії. Компанії в усьому світі в Європі, (Румунії та Польщі останній у новинах) і США, імпорту робочих з Китаю, або аутсорсинг кваліфікованих робочих місць в Індію.

не сплять

В якості потенційного підприємця, справді, як нація, існує можливість передбачити, передбачити, забезпечення готовності і позиціонувати себе за наслідки цих тенденцій. Не чекайте, поки основні випуски новин, щоб підтвердити це. Чи не очікувати, що політики, щоб зробити його частину своєї програми в часі. Вони працюють з іншим порядком денним. Ті, хто прагне керувати світом за своєю природою на відміну від світу, який вони прагнуть управляти.

виклик

Як я вже говорив, завжди є або урок чи виклик.

У контексті цих тенденцій, економічне становище, і, відповідно, вашої унікальної ситуації є каталізатором, який дає можливість вам відповісти у пошуках урок чи виклик.

В якості потенційних підприємців, якщо ми хочемо впоратися з цим завданням, використовуючи те, що ми знаємо про пророкування майбутнього, питання стає першим: Що відбудеться, як ці тенденції та каталізатори продовжити? І що ще більш важливо те, що я буду робити у відповідь на ці події? Де я повинен шукати можливості? Який би бізнес почати? І, нарешті, які бізнес-шлях пропонує саму можливість для служіння іншим?

Зараз є ті, хто питатиме: “який шлях пропонує найбільший прибуток?, Але це послуга Собі орієнтації. Нам потрібна нова парадигма. Я пропоную, як мотиваційний оратор Зиг Зіглар приписують кажучи: якщо ви досить допомогти людям отримати те, що вони хочуть, ви автоматично отримуєте те, що ви хочете.

мої думки на прийдешній зрушення

Там інша важлива тенденція, яку я вважаю важливим фактором у цьому рівнянні, і саме це: продовження росту, на яких нинішня економічна модель заснована не може бути стійким на невизначений термін. Нескінченне зростання, заснований на кінцевих ресурсів є нестійкою. Зростання, заснований на експлуатації інших неетично і неспроможними.

Так, Китай та Індія є ідеальними джерелами праці, а також наступний великий рубіж для споживацтва. Інша частина промислово розвинених, у світі ринкової, капіталістичної, орієнтованих на споживача компанії та підприємці знають цього, а також, і поспішають позиціонувати себе.

Проте, золоті годинники-спортивних, кола-питного, нездорова їжа переїдання, розкішний автомобіль водіння, мильна опера-спостереження, відео-ігрові спосіб життя, на яку спираються ці компанії, щоб підтримати їх духовно нудне, екологічно руйнують і безглузді продукти, при експлуатації бідних, як джерело праці, перебуває на неминучий спад. Глобальне свідомість більш серйозний характер насправді на підйомі (це якраз не повідомляється).

Таким чином, якщо в результаті, ви бачите, як я роблю, потенційний крах всієї економічної системи, на яких ця модель петлі, то ви могли б погодитися, що базування нової галузі або бізнес-ідея на таке перенесення піску, в той час як увічнення скоро, щоб -бути застарілою бізнес-моделі, яка відокремлює і руйнує структуру сім’ї, поневолює громади, в той час як увічнення боргову кабалу не бажане звичайно. Отже, ось проблема в двох словах. Поточна модель є нестійкою. Нам потрібно, щоб вижити. Тим не менш, наше виживання засноване на купівлю у визначенні успіху, який увічнює саму модель яка загрожує нашому виживанню. Що ж тоді, повинно бути нашим кращий курс дій?

етичного парадоксу продажу виживання

Як ви вижити в економічній системі, яка ставить під загрозу ваше і своє власне виживання. Відповідь: Ви продаєте виживання. Це вірно, гра міняється до одного з продажу виживання.

Зараз інші в курсі мобілізують підготувати запропонувати вам свої рішення. Але те, що вони пропонують не буде реальних рішень. Вони пропонуватимуть продукти, послуги та парадигми, яка увічнює їх контролем і їх індивідуального виживання. У деяких частинах світу, компанії вже зарядки населення на доступ до чистої води, а деякі продають насіння, які були генетично змінені, щоб зробити одне покоління культур змушуючи фермерів у цикл необхідності купувати нове насіння кожен сезон просто вижити.

Але як ви вижити в хорошій совісті прибуток від, що потрібно іншим, щоб вижити. У цьому і полягає парадокс продажу виживання.

Але такого роду відповідь не найкращий варіант. Продаж зміненого насіння або чистою водою не виживання Хочу продати. Якби я починав бізнес, я б за експертами, які прогнозують, що зазначені тенденції сприятимуть бізнес-моделі, що:

1. передбачити майбутні глобальні зрушення в соціальній взаємодії і спосіб життя (тобто племінні проживають у великих соціальних сімей, які самонесучі; ті, які займаються більш ефективні засоби для створення енергетичних, добування їжі, а також підтримка загального блага)

2. запропонувати людям коштів до існування з урахуванням “піку нафти” явища (тобто альтернативних джерел палива, генеруючих потужностей, сонячної, вітрової, ізоляційні технології)

3. використовувати технології таким чином, що розширення прав і можливостей і звільнить експлуатованих від ручної праці, який тримає їх на нижчих щаблях тотемний стовп

Чому б не почати свій власний мозкового штурму, щоб придумати деякі унікальні бізнес-ідеї на основі пропозицій вище?

Не було б непогано, щоб перейти вперед підприємницької кривої і почати або приєднатися до промисловості, або почати нову бізнес-ідею, яка допомагає більшості людей, готує майбутні зміни Землі, дає, а не експлуатує резерву робочої сили, зменшує залежність від зниження енергетичних ресурсів, пропонує споживачеві реальні альтернативи, і в той же час пропонує світові нову парадигму свідомості і як він ставиться до живучість, стійкість, додавши наш голос і дії самої зміни у свідомості та альтернативні парадигми, що наше виживання вимагає?

Так, це було б здорово. І ось що я хотів би зробити, якби я почала бізнесу.