продажу через підприємницькі та соціальні мережі

Regis Філбіна розповів історію свого продовження відносин протягом року з Нью-Йорку поліцейський, Томас Карузо. У той час як на його бити, Карузо би часто супроводжують Філбіна, коли він йшов у тренажерний зал в декількох кварталах, розділяючи теплий розмову. Філбіна, звичайно, сказали б незліченні історії із Нотр-Дама зі свого досвіду і Curoso, насолоджуючись їм би загрузнути в досвіді. Філбіна, приголомшений, виявивши, що Карузо ніколи не був в кампусі Індіана, організував для поїздки для двох з них, які вони повністю насолоджувалися. Насправді, та так, що вони зробили це знову і залишитися друзями донині!

Філбіна описано бачачи свого друга так часто, і лише вчора насолоджувалися обідом разом. Regis був знову приголомшений, виявивши, що Карузо, зараз на пенсії від сили, був президентом власної безпеки компанії. Що охоронне підприємство це! Regis був повністю здивований, виявивши, як успішне цьому КС / підприємець став. Келлі був швидкий, щоб вказати, що це був, безперечно, свою приналежність до Нотр-Дам, який мав значення зі своїм успіхом!

Карузо переніс свій досвід поліції кар’єру і відносини з іншими однодумцями, видатні офіцери в зростаючий, прибутковий бізнес концепції. Це завжди приємно чути підприємницького успіху, особливо серед героїв Нью-Йорк є самим прекрасним! Карузо продає безпеку і спокій для знаменитостей, які бажають захисту.

Реджіс і Келлі відкрито обговорювали історію відносин Regis »з Томом Карузо протягом декількох хвилин і уклав з Regis дає великий роз’єм для компанії Карузо в ефірі. Це теплий розповідь і безкоштовну рекламу всього підготувала ряд нових перспектив Шляхетний безпеки. Така сила соціальних і бізнес-мережі, зв’язку та особисті стосунки. Звичайно, це унікальні відносини надали можливість отримувати національною експозицією, але той же результат може бути відчуває на собі більшість з нас у наших зусиллях мереж, хоча він може граблі трохи довше, якщо нам не вистачає, що прайм-тайм з’єднання.

Чудовий принцип Шість ступенів відчуження держави, що всі ми так чи інакше пов’язаного протягом шести ітерацій. Оскільки це так, наше ставлення, в кінцевому рахунку забезпечити експозицію ми бажаємо. Це не в тому, хто ви знаєте безпосередньо, а хто ви знаєте, хто знає, хто ви повинні знати! Знову ж, як і в багатьох починаннях варто, ключ наполегливості. Вживайте заходів. Отримайте ваші переконливі повідомлення, щоб стільки людей, скільки можливо на постійній основі, і коли вони поділитися ним з іншими, ваші цілі будуть досягнуті. Харві Маккей і Марк Віктор Хансен побудував свою імперію на задній частині їх картотеку. Вони зрозуміли, що ресурси і людей, яким вони необхідні для досягнення своїх цілей були поруч.

Урок в тому, щоб переконатися, що всі ви знаєте, усвідомлює, що ви робите і що ваші знання. Зроблено крок вперед, Повідомте вашим друзям про ваших цілей для з’ясування контактів, які можуть вам допомогти. Необхідні ресурси є, потрібно просто з’єднати точки.