пролонгації 401 (к) або 403 (б), щоб Іра

Чи повинен я моїм перекиданням 401 (к) або 403 (б) в ІРА?

Якщо вам цікаво, що робити з 401 (к) або 403 (б) ви будете в кінцевому підсумку з тим, бо ти їдеш вашого роботодавця, розглянути всі варіанти, щоб ви могли прийняти рішення, яке відповідає вашим обставинам. Хоча 401 (к) та 403 (б) плани відрізняються в деякому сенсі, інформація нижче відноситься до обох.

Які Ваші варіанти?
Залишити гроші в поточному 401 (к), якщо роботодавець допускає, що варіант.
Розкачати гроші на в ІРА.
Передача його в 401 нових роботодавця (K).
Візьміть гроші і платять ніяких податків і, можливо, через страту.

Обраного варіанту залежить від ряду факторів і як вони ставляться до вашої ситуації.

інвестиційних рішень

Потрібен різноманітність інвестицій, які виконують добре і розумні витрати рости ваші гроші з плином часу. Будь-який план повинен включати в пайові інвестиційні фонди розподілені між акції (частки), приведена вартість і зростання, малий, середній і великий капіталізації, а також вітчизняних та міжнародних компаній. Фонди облігацій також повинні бути частиною перемішати, розділити між корпоративним і державним; короткострокові, середньострокові і довгострокові, а також корпоративні облігації інвестиційного рівня і високої врожайності.

Перевірка на результатах діяльності і витрат у документах вашого плану. Потім порівнювати ці дані з рештою ринок через Морнінгстар. Якщо ви не задоволені, розглянути питання про передачу ваші гроші в рахунок ІРА з недорогою брокерської фірми, як Ameritrade, Шваб, TD Waterhouse, або авангард. Всі пропонують різні інвестиційні рішення.

потрібні гроші зараз?

Ваші 401 (к) та Іра рахунки призначені для виходу на пенсію, але що, якщо ви перебуваєте в скрутному фінансовому становищі тимчасового або починаєте бізнес і потрібні гроші? Кредити, отримані від МРК не допускаються, але кредити від 401 (к) плани, за умови, план містить положення за це. Якщо це дозволено, взагалі можна запозичувати до $ 50000 або половину вашого рахунку, залежно від я знизу; погашення рівними щомісячними платежами протягом п’яти років. Якщо ви припинити трудові, кредит підлягає негайному виконанню. Перевірте ваш план або документи з вашим планом адміністратора вказує, в тому числі збори. Якщо ви за замовчуванням за кредитом, податку на прибуток обумовлено, як кару 10 відсотків для якнайшвидшого розповсюдження. Відсотки по кредиту ви платите йде в ваш рахунок, тому що ви запозичення від себе. Але пам’ятайте, що ви будете погашення кредиту з після сплати податків, і ті ж самі долари будуть обкладатися податком знову, коли ви почнете одержувати пенсійні розподілів.

дуже потрібні гроші зараз?

401 (к) плани можуть мати труднощі функція, яка дозволяє відміни, якщо у вас є кваліфіковані труднощі і ви вичерпали інші розумні варіанти. Виплати оподатковується, і ваші здібності вносити внесок у 401 (к) дискваліфікований на шість місяців. Перевірте свої документи плану для деталей. МРК не мають особливості, труднощі виведення, але ви можете взяти розподілення ІРА і платити прибутковий податок на що розподіл. Для обох 401 (к) зняття труднощів і розподіл ІРА, якщо Ви перебуваєте під 59,5% ви будете платити 10-відсотковий штраф, якщо гроші не по інвалідності або певних медичних витрат. Крім того, від розподілу ІРА уникає страти 10 відсотків, якщо він використовується для покупки першого будинку ($ 10,000 граничне розподіл), платити кваліфікованим більш високих витрат на освіту, або платити внески на медичне страхування, якщо ви збираєте страхування на випадок безробіття.

періодичні розподілу

Що робити, якщо ви ще не 59,5%, а хочуть, щоб почати приймати розподілу? Якщо ви припинити трудові після досягнення 55, ваші 401 (K) може дати можливість взяти розподілу до 59,5%. Ці розподілу обкладається податком, але 10-відсотковий штраф не застосовується. Перевірте ваші документи плану.

З ІРА, ви, як правило, доведеться чекати до віку 59,5% не вживати без розподілу податку штраф за дострокове зняття. Проте, розподіл оподатковуються, але 10-відсотковий штраф не застосовується. Перевірте ваші документи плану.

З ІРА, Ви взагалі повинні чекати до віку 59,5 взяти дистрибутиви без ранньої panalty податку виводу. Проте, розподіл може початися раніше з вони є частиною серії суті рівні періодичні платежі. Ці платежі повинні тривати протягом не менше п’яти років або поки не дійдете до 59,5, в залежності відбувається пізніше. Дистрибутиви також і штраф-безкоштовно, якщо вони відбуваються після смерті або інвалідності.

розподілу бенефіціарам

Що відбувається з вашою 401 (к) або IRA, коли ти помреш?

Після смерті, якщо ваш чоловік ваш 401 (к) бенефіціара, у них є кілька варіантів, у тому числі продовження 401 (к) план або прокат його більше в їх ІРА. Nonspouse 401 (к) бенефіціар зазвичай має взяти розподілення весь баланс (як правило, оподатковуваний) протягом фіксованого часу, як правило, п’ять років. Знову ж таки, залежить від подробиці плану, так перевірте свій 401 (к) документи плану.

З ІРА, ваше подружнє бенефіціар має аналогічні варіанти продовження податків відкладено статус. Nonspouse ІРА benegiciary можна розтягнути розподілу на протязі їх життя. Ця перевага може бути значним, якщо ваш одержувач є дитиною, так як він teduces безпосередній податкових наслідків і дає TE гроші більше часу, щоб рости.

обробляти ваші активи

Федеральний закон захищає 401 (к) плани від creditiors. ІРА регулюються законами штатів, а не можуть бути захищені таким же чином.

Перехідні і перекладів

Якщо ви перекидання 401 (к) в ІРА, не мають чек, виписаний на ваше ім’я – 20 відсотків будуть вивезені для федеральних податків на прибуток. Пряма передача може допомогти уникнути цього. Відкрийте ІРА, а потім є гроші передаються безпосередньо від Вашого поточного 401 (к) на ваш новий ІРА. Якщо ваша поточна 401 (к) не може цього зробити, то прийняти чек на ІРА, яка дозволяє уникнути 20 відсотків утримання, а потім переконатися, що він отримує на зберігання в ІРА, щоб він міг почати працювати для вас якомога швидше.