промислових вентиляційних установок для контролю клімату

NISCO Ко є всесвітньою дистриб’ютор промислової Make-Up повітря Unitss для ефективної вентиляції та опалення великих промислових об’єктів.

Макіяж повітря має життєво важливе значення для здоров’я і благополуччя будівлі та її мешканців. Якщо необхідну кількість повітря макіяж не подається в простір, наслідки можуть варіюватися від зовнішніх дверей, які важко відкрити або закрити, щоб будівель, по окису вуглецю в просторі, витяжні шафи, які фактично не контроль забруднюючих речовин вони були призначені для управління. Крім того, зовнішнє повітря, який приніс в будівлю, щоб “складають” кількість повітря, який був вичерпаний має дуже істотний вплив на холодопродуктивність і теплопродуктивність.

Вашою макіяжем повітря може привести до збільшення проникнення будівлі і вартість електроенергії, не кажучи вже про нещасні власників будівель і незручно пасажирів.

У той час як немає ніяких фактів і цифр, щоб показати, як багато будівель забезпечити правильну кількість повітря, макіяж, можна сказати, що є, ймовірно, дуже багато, які не мають достатньої кількості повітря макіяж. І немає жодного рішення, яке доступне для кожної будівлі. Кожна будівля має бути проаналізовано з ретельного розрахунку балансу повітря і оцінюють на основі різноманітних джерел відпрацьованого повітря та інфільтрації.

Тип складають повітря використовуваного обладнання, а також його розмір, як правило, залежить від клімату. Вологі райони країни вимагають значно більшої ємності одиниць для осушення зовнішнього повітря. Подається повітря вимог до комфорт пасажирів, як правило, температура повітря 70 градусів до 75 градусів за Фаренгейтом з відносній вологості 50%. Хороший дизайн для критерії повітря Handlung одиниць інженерів полягає у визначенні характеристик агрегату за двох умов експлуатації – день дизайн і період мінімального навантаження, такі як 70 градусів чорний день. Непікові часи року насправді більш важливим для оцінки роботи пристрою, тому що це левова частка роботи агрегату. Інженери також необхідно вказати максимально допустиму точки роси повітря.

Прямі газові обладнання є найбільш ефективним вибором для макіяжу повітря. У той час як непрямі газовим обладнанням може мати номінальну енергоефективність на 75% до 80%, прямого нагріву прилад працює на номінальних 93%. Таким чином, чим далі на північ або більш екстремальний клімат, тим більш цінним прямого нагріву частина обладнання стає.

Крім того, можна випробувати конденсації в тепловому розділах теплообмінника непрямого паливі одиниць в дуже холодним кліматом. Якщо теплообмінник чином не стану та осушених і не виготовлений з нержавіючої сталі через всі секції потім корозії і передчасного виходу з ладу може статися.

Це не означає, що непрямі газовий склад повітря устаткування не має своє місце, але знову ж, все зводиться до клімату. Кліматі з високою концентрацією горючих або потенційно токсичних елементів у повітрі, можливо, не підходить для прямого нагрівання встаткування, як повітря піддається впливу прямого полум’я. Багато додатків дозволяють рециркуляцію деякої частини повітря з простору і повернення повітря, який навантажені фарби, розчинники або дуже тонких порошків краще було б використати з непрямим газовим обладнанням.