п’ять випадкових нових ідей

Генерувати нові ідеї легко, якщо ви знаєте правильні методи. Ось п’ять я придумав, спостерігаючи, як падає сніг за вікном. Ті слідують декілька пропозицій для створення нових ідей.

1. Новий вид автовідповідач. Автовідповідачі є наші власні повідомлення, попередньо записані повідомлення та смішні повідомлення. Як щодо автовідповідач, який має різні повідомлення, залежно від того, хто дзвонить? Ідея полягає в тому, щоб апарат пов’язаний з ідентифікацією абонента. Якщо дані не доступні загальне повідомлення грає. Але якщо це одне з чисел запрограмованої чути певне повідомлення, абонент отримує індивідуальний відповідь. “Привіт мама, я тут не прямо зараз, але не хвилюйтеся …”

2. Може комарів кров розкрити злочин? Ця ідея може бути більше підходить для фантастичної історії, ніж реальною роботою поліції, але ідея логічна. Якщо підозрюваний каже, що він не був в області і поліції необхідно довести, що він був, вони могли б перевірити кров, узяту з комарів для ДНК підозрюваного. Так як комарі не їхати далеко, визначивши, що він був там, знаходячи його ДНК, таким чином, буде досить переконливі.

3. Короткий сон, як було показано, щоб зменшити стрес і підвищити продуктивність. Проблема, якщо ви працюєте в шумному офісі або жваве місто знаходить тихе місце, щоб взяти один, і бути в змозі швидко заснути. Вітрину операція, яка має щось на зразок засмаги кабін може бути відповіддю. З перевіреної захоплення мозкових компакт-диски слухати теж, сон прийде легко і швидко.

4. Вилучені дітей були знайдені, щоб назавжди змінити свою поведінку і брати участь у заходах з іншими, після перегляду відео Аналогічно зняті дітей приєднатися до групи. Чому б не застосувати цю ідею до серії відео. Зробити мотиваційні “історія відео”, в якому хтось, як ви вчиться робити все, що ви хочете зробити (навчитися танцювати, виступати перед натовпом, або будь-який інший). Утрату з багатьма типами людей, щоб ви могли вибрати один з характером самої, як ви, щоб зробити його більш реалістичним і мотивує.

5. Кілька сюжетної лінії романів. Нова ідея полягає у використанні Інтернету, щоб опублікувати роман, який насправді більше десятка історій в одному. Читач вибирає, які, як історія повинна йти, і так кліків на сторінках, які завершити цю версію історії. Це було запропоновано для книг і раніше, але з паперовими книгами вона стає занадто громіздким.

Вивчіть кілька хороших методів, і ви можете придумати сотні нових ідей у ​​вечірньому мозкового штурму. Деякі з кращих є найпростішими, а також. Отримання нової ідеєю автовідповідачем, наприклад, не бере участі не більше, ніж дивлячись на моєму автовідповідачі, і питає, що може бути змінено.

Інший простий спосіб, щоб просто знайти нову заявку на існуючу ідею, яка є, як я прийшов до ідеї для мотиваційних відео. Існують десятки цих методів. Звичайно, деякі з ідей вище, можуть бути вже введені в експлуатацію інші до того часу ви читаєте це, що вказує на ще один важливий факт про нові ідеї: Це набагато простіше, ніж мати їх щось робити з ними.