п’ять речей, щоб розглянути, перш ніж почати ресторанний бізнес

Якщо ви серйозно ставитеся починаючи ресторанний бізнес, і ви шукаєте інформацію про перших кроків ви повинні прийняти, прочитайте цю статтю, щоб дізнатися п’ять важливих аспектів, починаючи кейтерінгова компанія повинна розглянути ваше: Дослідження конкуренції, розробці бізнес-плану, правові вимогам, необхідним обладнанням та будівництва мережі.

Почніть з ваших Дослідження ринку і конкуренції

Перед тим як почати ресторанний бізнес, це гарна ідея, щоб поглянути на встановлені підприємств громадського харчування у вашому регіоні і подивитися, як вони роблять. Вони процвітають або на межі виживання? Чи справді більшість спеціалізуються на якийсь конкретний кухню або певний тип події? Є достатня кількість людей і бізнесу у вашому регіоні, щоб підтримати іншу кейтеринговой компанії?

Крім того, коли думаю про вашу кейтеринговой компанії, як ви будете відрізнятися від ваших конкурентів?

Наступний створити бізнес-план

Розробка бізнес-плану з допоможе вам думати і робити як безпосередні, так і довгострокові цілі для вашого бізнесу. Бізнес-план зажадає від вас, щоб отримати дуже чіткий і бути реалістами про доцільність вашої кейтеринговой компанії.

При створенні бізнес-плану, ви повинні включати в себе:
Хто ваші клієнти і як ви будете залучати їх послуг і продуктів, які ви будете пропонувати витрати на експлуатацію вашого бізнесу, включаючи персонал, обладнання, витратні матеріали, оренду та комунальні послуги Прогнозовані надходження
Метою бізнес-плану є, щоб допомогти вам залишатися фокусом, створивши посилання документі як дорожньої карти для Вашого бізнесу.

бізнес-ліцензій та інші юридичні документи

Перш ніж відкрити свої двері для бізнесу, ви повинні будете перевірити з місцевими агентствами щодо того, що тип ліцензії або дозволу ви повинні мати для того, щоб вести свій бізнес. Як мінімум, в більшості міст вимагає ліцензії та сертифікату безпеки харчових продуктів. Якщо Ви працюєте домашній бізнес громадського харчування, перевірити місцеві зонування щоб побачити, якщо підприємство громадського харчування допускається у вашому домі.

Правильне страхування має вирішальне значення для будь-якого бізнесу, і харчування не є винятком. Знайомства комерційної страховий агент, щоб обговорити обов’язкові та рекомендовані покриття для вашого бізнесу.

Отримання необхідного обладнання громадського харчування

Якщо у вас є бізнес-план, фінансування та страхування на місці, наступний цей час, щоб дослідницького обладнання та витратних матеріалів.

Одним з великих переваг ресторанний бізнес партія ви можете орендувати багато з необхідних елементів. Навіть якщо ви купуєте основні пункти, щоб почати, якщо Ви замовляєте великій групі, ви можете орендувати додатково необхідні обладнання замість того, щоб великі інвестиції для елементів, які не можуть використовувати дуже часто.

будувати свою мережу

Найбільш важливою частиною будь-якого бізнесу є маркетинг і створення мережі для розвитку їх бізнесу. Зв’язатися з іншими місцевими підприємствами, які є доповненням до ваших таких як фотографи, партія магазинів оренди чи партійних планувальників. Мережі з іншими власниками бізнесу і подивитися, як ви можете працювати разом в рекламі, рекламні заходи або навіть з уст в уста рекомендації.