підприємництва … багатогранний пригод.

Підприємництво є багатогранною пригода, яка, без сумніву, дуже нагадує американські гірки. Коли ви починаєте підприємницький шлях або “їздити”, ви знаєте гаму переживань, як розчаровують і корисним, з якими ви зіткнетеся, як ви взяти на себе це завдання.

Підприємницькі проблеми не є на відміну від більшості проблем у житті. Важка робота, довгі години, і тривожні моменти є лише деякі з характеристик подорож в самі успішні результати.

Повторювані питання часто бродять по бізнес розумі, і — хоча вони можуть бути сформульовані різні способи — в основному зосереджені в цих чотирьох основних питань: більше продажів, більше грошей, більше часу, і більше “правильних” чоловік.

Починаючи свій бізнес є підприємство, яке вимагає більшого, ніж бачення, натхнення, поту справедливості, гроші і рішучість. Це стрибок віри, що вимагає, щоб ви відпустили все, що безпечно, зручно, і перевірена. Вона стає “поза коробки” в найбільших можливим способом.

Починаючи новий венчурний бізнес може бути ризикованим, небезпечним і болісним. Однак, з належної підготовки, відповідні знання, і рада наставника або довіреної радника, він може бути звільнює і дуже корисний досвід.

Там причина, чому багато з найуспішніших людей Америки знаходяться підприємці, які почали свій власний бізнес, а потім побачили їх зняти до неймовірних висот. Там причина, чому Гораціо Algers світу продовжують надихати тисячі підприємців кожен день. Існує причина, чому деяких з найбільших компаній Америки почалося з ідеї, з мізерними стартового капіталу, а з людиною, яка була маніакальною віри в потенціал ідея, і — разом з рішучістю і наполегливістю — бачив до успіху.

Однак для успіху, є сотні невдач. Статистичні дані не тільки протвережує, але прямо-таки страшно. Більше половини всіх підприємств розпочався сьогодні не вдасться. Інтенсивність відмов вражає. Погляньте на останні американського Бюро статистики праці даних, а це те, що ви відкриєте для себе: Після двох років, у всіх секторах, 44 відсотки всіх нових підприємств вже не в бізнесі. Після чотирьох років, 66 відсотків вже не існують. Причому, ці показники виживаності не сильно розрізняються по галузях.

Що Статистика говорить нам? Те, що більшість нових підприємств-чи вони засновані на найблискучіших ідея, так як теорія відносності або виробництво мирської але вишукано необхідні виробничі компоненти-роблять фатальні помилки, що в кінцевому рахунку приведе їх до банкрутства. Ось все, що не викликає сумнівів. Якщо більше половини всіх нових підприємств зазнають невдачі, є уроки, які не навчилися.