підприємництво бере село

Колишня перша леді США Хілларі Клінтон одного разу написав книгу під назвою “Це бере село”. У цій книзі Клінтон вказує, що кожен дорослий має деякий вплив на те, як в кінцевому рахунку, дитина дивиться на світ і як ці діти ставляться до цього світу.

Ця стаття не про книгу Клінтона, а поняття про те, як взаємопов’язані ми, як культура.

Коли мова заходить про підприємництво в Інтернеті це дійсно дійсно бере село для Вашого бізнесу для досягнення успіху. У цій статті ми розглянемо два різних типи села необхідне для онлайн-успіх в бізнесі.

Давайте поглянемо на першу поселення.

помічники

Це ті люди, які допомогли вам дістатися до місця діяльності в Інтернеті. Ці люди можуть бути підтримка батьків, чоловіка, колишнього роботодавця, колишніми колегами, бізнес-наставників і т.д.

Ніхто ніколи справді не добирається до місця призначення без чужої їм допомагає. Там може бути позитивні результати, пов’язані з впевненості в собі, але з підприємництвом власник бізнесу прозріває є великий особистий борг, що беруть участь у розвитку сну. Просто слухайте будь нагороди шоу, і ви мигцем побачити, що той, стоячи в центрі уваги просто кидає тінь на тінь тих, хто допоміг їм досягти успіху.

Друга село?

Інтернет-спільнота

Як тільки ви зрозумієте, ви не можете досягти успіху без впливу або самостійно можна приступити до розробки спільноти в Інтернеті, який сприяє успіху вашого бізнесу.

Без розвитку почуття спільності вашого бізнесу буде як будівництво дисконтний магазин на Північному полюсі. Звичайно, ви могли б мати клієнтів на Різдво, а й для всіх намірів і цілей ви не змогли усвідомити необхідність спільноти. Якщо зробити це важко для клієнтів, щоб знайти вас, вони перестануть шукати. Справді, якщо у вас існують в деяких з шляху місце на мережі більшість людей ніколи не буде знати, для Вас.

Так само, як вам потрібно, щоб допомогти особам підігнати вас в, хто ви, ви також повинні навмисно розвивати присутність в Інтернеті, яка забезпечить Ласкаво просимо на інших людей, яких ви можете мати можливість впливати так само, як вони сприяють Вашому фінансового успіху .

Незалежно спадщина ми залишимо позаду завжди змішуватися з допомогою, яку ми отримали через особисті стосунки. Осіб, які допомогли нам по дорозі шануються як ми працюємо, щоб пройти по колективної мудрості, яку вони прищепили нам у поєднанні з нашими власними особистими знаннями.

Підприємництво найкраще захоплена ідеєю, що кожен з нас потребує інших. У бізнес-споживач потребує власник бізнесу і власник бізнесу повинен споживача.

Незалежно від того, як ви дивитеся на це, підприємництво вимагає село.