підприємницький успіх вимагає прихильності

Коли ви знайдете ваш виклик в якості підприємця, ви готуєте собі взяти на себе зобов’язання, щоб ваша подорож на успіх. Ви повинні знайти ваш виклик, перш ніж ви можете зробити свої зобов’язання, тому що ви не можете взяти на себе зобов’язання, не знаючи значення робить його – або чому ви повинні бути вірний їй. Відданість без завданням є зобов’язання, що ви не буде тримати.

Зобов’язання складається з виконання все, що буде потрібно, щоб вимагати вашого успіху – протягом якого часу це займе. За словами Вебстера, зобов’язання являє собою постійне зобов’язання. У разі бути підприємцем, це означає, висуваючи ваші найкращі зусилля, не відволікаючись, вивчення, мережеве і тримати ваші парфуми.

Як тільки ви визначили, чому ви хочете стати підприємцем, ви повинні взяти на себе зобов’язання бізнесу. Один зі способів зробити це полягає в переході від цікаво серйозно.

Якщо ви тільки починаєте, як підприємець, ви можете бути просто цікаво. Вам подобається ідея бути своїм власним босом, працювати вдома і заробляти більше грошей, ніж ви коли-небудь могли вашої постійної роботи, але ви дійсно не знаю, якщо бізнес є правильним для вас. Якщо ви все ще цікаво, якщо у вас є що потрібно, щоб зробити це в бізнес, то ви все ще знаходяться в стадії цікаво і, ймовірно, не знайшли ваш виклик.

Для початку на вашому шляху успіху, ви повинні отримати серйозно про свій бізнес і бути підприємцем – серйозно ставитеся до свого прагнення до успіху, серйозно ставиться до себе, серйозно ставиться до пошуку ваш виклик і серйозно про те, прихильність до нього.

Мені подобається використовувати мій батько як приклад переходу від цікаво серйозно. Якби ми мали їздити за старим району дивлячись на будівлі та багато, що були виставлені на продаж, ми пройшли б одну будівлю, і він говорив про те, як він міг би купив його 30 років тому за вигідною ціною.

Ми передали б іншу будівлю, і він говорив про те, як він збирається відкрити там ресторан. Але він ніколи нічого не робив з цими можливостями.
Він мріяв про те, що він міг зробити, якщо він купив власність, але він не отримав за свої мрії, – він ніколи не приносив їх у реальність. Рухався від цікавих до серйозних – він просто залишився цікавим все його життя. І успіх пройшов повз нього.

Ви повинні прийняти рішення зараз, чи хочете ви бути цікавим все своє життя або отримати серйозні і вимагати вашого успіху. Більшість з нас є мрії, які ми хотіли б виконати, але дуже мало хто з нас коли-небудь перейти від цікаво серйозно.