підприємствам необхідно-інноваційно-фінансова сфера послуг

Необхідність фірм мати доступ до «інноваційних» сектор фінансових послуг був виділений.

Підприємства потребують «відповідальних» індустрії фінансових послуг, він стверджував.

Компаній на пошук бізнес-рахунки можуть бути зацікавлені в коментарі Річард Ламберт, генеральний директор Конфедерації британської промисловості (CBI), який стверджує, що, незважаючи на проблеми сектора бачив за останні роки, зміни повинні бути зроблені для забезпечення того, організації можуть отримати доступ до конкурентоспроможної продукції.

“Відповідального та інноваційного сектору фінансових послуг має життєво важливе значення для Великобританії, як для задоволення потреб підприємств і споживачів, а щоб допомогти країні оплатити свій шлях у світі”, зазначає він.

Говорячи в рамках майбутньої CBI про фінансовий видавничі послуги, пан Ламберт також говориться, що надання інноваційних банківських продуктів буде мати вирішальне значення для надання допомоги Британії зробити свій вихід зі спаду.

Фірми можуть також розглянути їх використання рахунків Великобританію в якості директора CBI з корпоративних справах Меттью Фелл нещодавно зазначив, що незважаючи на деякі ознаки відновлення економіки, багато підприємств будуть продовжувати стикатися з труднощами протягом найближчих місяців.

Тим часом, Джон Варлей з Barclays заявив, що менше банки будуть грати більш важливу роль у світовій індустрії в найближчі роки, те, що може вплинути на бізнес-вимоги банківського рахунку.