підприємців в епоху глобалізації

Підприємництво є діяльність початку нового бізнесу.

Які переваги підприємництва?
Є багато переваг підприємництва.
Деякі з переваг підприємництва наступним
Він може отримати підприємець більша частина грошової вигоди.
Це дуже допомагає у зростанні економіки.
Він створює свої роботи.

Вам подобається ця є багато переваг підприємництва.

Що таке підприємець?
Підприємці також можуть бути відомі як власники компанії, який бере на себе всі області ризику і прибутку в компанії. Він займається всіма фінансово-господарської діяльності компанії.

Які характеристики підприємця?
Існують спеціальні характеристики, які роблять успішними підприємцем.
Деякі з них наведені нижче: –

1 – Для того, щоб бути успішним підприємцем, він повинен працювати довго і дати свою максимальний час в компанії. Для цього він повинен бути достатньо здоровий.
2 – Він повинен навчитися приймати виклики Він не повинен здаватися, якщо він не увінчалися успіхом ..
Ставлення “спробувати знову, поки вам добитися успіху», повинна бути в ньому.

3 – Він повинен бути реальним конкурентом. Він повинен мати мужність встановлення високих цілей свого і повинні мати можливість для її досягнення.
4 – Він повинен бути справжнім професіоналом. Він повинен бути найменше стурбований з усіма особистими проблемами, коли він знаходиться на роботі.
5 – Дисципліна дуже важлива для підприємців. Він повинен мати контроль над усіма його звичками. Навики тайм-менеджменту повинна бути в ньому.

Деякі переваги бути підприємцем.

1 – Підприємці отримали прекрасну можливість внести свій внесок у його суспільстві. Він створює робочі місця для інших людей, що є кращим способом, щоб служити суспільству.
2 – Підприємці стали дуже впевнено в житті, як підприємництво вимагає великої довіри.
3 – підприємці користуються свободою. Вони там самі собі господар. Вони створюють для себе завдання, а потім працювати на ньому так, як він хоче.

проблеми для майбутньої підприємців
• Проблеми у створенні: Просто близько половини останніх бізнес-проекту залишитися в живих п’ять років, і 95% всіх бізнес-малі, починаючим підприємцям необхідно отримати знання в максимально можливій мірі, щоб, звичайно, вдарити по швидкості перемоги для бізнесу.
• Адміністрація Проблеми: На початку бізнесу починаючий підприємець, близько чверті підприємців заявили, що їх проблеми були різноманітні і зосередилися на собі (розрахунку їх власного часу, встановлення цільових показників та моніторингу презентація), їх працівників (пошук / збереження досвідчених співробітників) і доступу до корисної інформації (одержання корисної ділової інформації).

Деякі з провідних підприємців
1 – ворота, Вільям Х. – Microsoft
2 – Еллісона, Лоуренс – Oracle
3-Аллен, Пол – Microsoft
4-стіл, Уоррен – фондовий ринок
5 – Мур, Гордан – Intel
6 – Dell, Майкл – комп’ютери Dell
7 – Клюге, Джон – Metro ЗМІ

Коледжі вчення про підприємництво
Чиказького університету DePaul
Міжнародного університету Флориди, Майамі
Гарвардський університет, Кембрідж, мас.
Говард університет, Вашингтон, округ Колумбія
Simmons College, Boston
Сидячий Бик коледжу, Форт Йейтс, Н.Д.
Університет Арізони, Тусон
Університету Колорадо, Боулдер
Університет штату Техас, Остін
Університет Рочестера, Рочестер, Н.Ю.

Дискусія про глобальне розширення

Майк Eskew, голова і головний виконавчий директор, UPS говорить, що “глобалізація неминуча. Технологія, демократія інформації, дерегулювання, економіки та освіти бачить цього.

Хідео Сугіура, Honda Motors говорить: “У той час як вірно, що хороший продукт не знає національних кордонів, є тонка різниця, від країни до країни і від регіону до регіону, в продукті способами використовується і те, що клієнти очікують від нього.

Тодд г Szalkowski, Ernst & Young LLP говорить, що “закордонні ринки визнаються як найважливішого розгляді у зростанні підприємства сьогоднішніх стратегіях як глобальна економіка представляє нові ринкові можливості

Державна підтримка майбутніх підприємців

TNUFA: Це підтримка пропонованих урядом для майбутніх підприємців на початкову стадію перетворення їх ідей в реальність. Це фонд, який допоможе в отриманні патентів і т.д.

Heznek програми Це програма, створені урядом воно дає можливість підприємцям придбати уряд акцій у майбутньому компанії за найнижчою ціною.

Підприємництво як глобальну діяльність
Підприємництво стає глобальним день від дня. У результаті конкуренції між підприємцями стає різко зросла. Це стає проблемою для підприємців, щоб зробити свою присутність на конкурентному ринку. Вони повинні зробити бізнес-стратегії, яка може стати успішним в усьому світі

Хочете, щоб ваші компанії для роботи в глобальному масштабі?
Це відмінна думка взяти компанії глобально, як це пропонує багато можливостей для росту і розвитку, без їх зростання не може бути ніякого майбутнього.

Деякі з переваг створення компанії глобальної є:
Просто виробництво одного продукту, який ви можете продати багато чого з неї шляхом пошуку нових ринків і може заробити багато від нього.

Ви не повинні залежати від будь-якого конкретного ринку, як ви маєте справу в усьому світі.

Ви отримали б можливість конкурувати з іншими іноземними ринками, і ви можете створити свої місця.

Що робити підприємцям, перш ніж запускати їх компанії в глобальному масштабі?
1 – Всі співробітники компанії повинні бути членом міжнародної компанії.
2 – Перед тим як зробити такий діяльності ви повинні планувати багато про мету глобалізації, про правила, політиці і процедурах і т.д.
3 – Ви повинні планувати заздалегідь про ваших інвестицій.
4 – Перед тим як ваш продукт глобально вам потрібно уважно огляньте його, як в даний час продукт буде доступний по всьому світу на ринку
5 – Пошук клієнтів по всій країні, перш ніж запускати продукт таким чином, щоб звести до мінімуму кількість ризику, пов’язаного з втратою.
6 – Ви повинні вибрати метод, який, як ви збираєтеся до глобалізації? Метод може бути прямим або непрямим.
7 – Перед посадкою глобально ви повинні планувати про ціну продукту. Зберігання, що ціна повинна бути глобально прийнятним.
8 – Подбайте про Міжнародну клієнтів навіть після продажу продукту. Це допоможе вам у створенні вашої доброї волі в усьому світі.

майбутнє для підприємців
Майбутнє буде яскравим для всіх підприємців через globalization.The підприємцям було б більше можливостей для вирішення заздалегідь і зробити свою присутність в усьому світі. Вони будуть насолоджуватися всіма засобами на міжнародному ринку.