підприємці взяти під контроль ваш бізнес

Не дозволяйте вашої бізнес контролювати вас. Щоб бути успішним, ви повинні вести бізнес вперед. Припиніть працювати так важко і почати думати! Що я маю на увазі під цим? Читайте в наступному прикладі:

Я відвідав бізнесу останнім часом, і я був приголомшений, виявивши менеджер бізнес-леді водіння навантажувача, все знову і знову! Не зрозумійте мене неправильно, немає ніякого правила, в бізнес, який говорить, що ви не повинні допомагати в заводських цехах і тепер знову, але, в його випадку, він, здається, проводив весь свій час займаються фізичною працею, а не керувати своїм бізнесом.

Якщо він провів свій дорогоцінний час переговорів ціни, працює його бізнес більш ефективно і управління його співробітників, віддача від інвестицій часу буде набагато більше з точки зору прибутковості.

Багато власників бізнесу вважають, що вести бізнес успішно, вони повинні працювати довгі години, але не розуміють, що, працюючи розумніший, вони могли б у кінцевому підсумку зростання бізнесу швидше з меншими відпрацьованих годин.

Основні правила бути підприємцем є:

Делегат, делегата і делегувати абсолютно все, що має бути виконано таким же чином на регулярній основі. Це дозволить звільнити ваш найважливіший ресурс, ваш розум, щоб дивитися на картину в цілому.

Позбавтеся від полови миттєво! Ви відразу знаєте, якщо хтось не підходить для цієї роботи. Так чому ж, що людина як і раніше працює для вас? Навіть 1 додатковий день витратив на навчання не ту людину становить 1 занадто багато. Наймати найкращих людей і навчати їх, щоб бути ще краще!

Є план і тримати оцінки вашого плану. Встановлені терміни, цілі, список справ і т.д. Постійно оцінюючи ваш план, ви дізнаєтеся дуже швидко, що працює, а що ні.

Побудувати Великий систем взяти рутинної роботи і зробити це ще простіше. Ведіть облік всього, що ви робите, щоб ви могли навчати інших дуже швидко. Якщо ви коли-небудь задавали питання про вашому бізнесі, постійно записувати Вашої відповіді. Це дозволить вам заощадити багато часу, а більшість власників бізнесу задають ті ж питання, на регулярній основі.

Запуск мережевого підключення з іншими підприємцями бізнесу у вашій сфері діяльності та за її межами. Постійно зустрічі з іншими однодумцями, ви зможете зберегти вашу компанію 1 крок вперед і освоювати нові ідеї та інновації для Вашого бізнесу.

Відвідуйте всі виставки, які відносяться до вашої продукції. Це дозволить зберегти ваші знання продукту висока, і ви станете експертом у своїй галузі.

Освоїти нові навички постійно. Читайте книги по бізнесу, купити курсів та участь у семінарах. Мені особливо подобається аудіокасети, як ви можете слухати в той час як робити інші речі, як водіння автомобіля. Це буде розвивати свої підприємницькі навички.

Майте на увазі, що я не кажу, що ви повинні працювати більше годин. У всякому разі, я вважаю, що ви можете працювати менше годин, то в даний час ви, і до цих пір зробити Ваш бізнес більш успішним.