піраміди

Фінансові піраміди, здається, бути бичем багаторівневого маркетингу (MLM). Існує жахливе оману про MLM, що кожен, хто не входить в коло MLM відноситься до цих можливостей, як «фінансові піраміди». Були компанії, які використовували їх, проте дійсний корінь сенсу тепер втрачається в перекладі, і кожен MLM можливості, як правило, були невірно оцінені тими, хто шукає дюйма

Визначення фінансової піраміди (згідно Вікіпедії) становить: нестійкий бізнес-модель, яка включає в обмін на гроші в першу чергу для зарахування інших людей в схему, часто без будь-якої продукт або послугу доставляється.

Резюме по відношенню до МЛМ: одна людина наймає п’ять чоловік, і кожен з них набирати п’ять чоловік, і кожен з них набирати п’ять осіб. Кінцевий результат на папері виглядає як піраміда з особи зверху заробляти більше грошей. Однак Уявіть собі: велика корпорація має генерального директора, під ним вісім старших віце-президентів. Під кожним з них шість віце-президентів. Тепер продовжувати йти і йти, поки не досягнете тисяч робочих бджіл. Якщо ви уявляєте це на папері, це виглядає як піраміда, звичайно, теж, з людиною на вершині заробляють найбільше грошей.

З деяких причин MLM був неправильно помічені як “фінансова піраміда”. Всі скептики відносяться до будь-якого модель будинку бізнес, заснований на комісію як піраміда. Це, здається, обертається навколо фігури на папері, а не по всьому істинний сенс. Якщо це буде так, то кожна здорова корпорація “піраміда”. Тепер ми знаємо, що це явно не так.

Якщо ви шукаєте прийняти участь в MLM, то не дивлюся на це з точки зору залучення в піраміду. Все більше і більше людей шукають, щоб почати свій власний бізнес на дому. Якщо ви на всі турбуються про легітимність можливість потім піти зробити ваші дослідження. Інтернет є фантастичним і обширним інструментом у вашому розпорядженні. В кінці дня, єдиний реальний спосіб для середньої людини, щоб зробити великі гроші, щоб мати власний бізнес. Є купа компаній, що пропонують фантастичні можливості MLM і один з них обов’язково підійде вам.

Якщо ви знаходитесь в MLM, або початок роботи в МЛМ, то постарайтеся, щоб просвіщати людей. Не належать до вашої можливості, як піраміда. Спробуйте позбутися від фрази, як ви не робите себе або кого-небудь ще не подбав.