ресторанний бізнес всередині верстки та дизайну натяки

проводять первинну макета

Індивідуальні для конкретних культур сам ресторан не повинен бути повністю визначений до початку, так як розмір і форма розташування фактичну будівля, безумовно, буде в кілька способів визначити, як ви завершуєте розміщення певні речі. Те, що ми дійсно повинні знати, але це дійсно те, скільки простору кухні ви хочете і скільки перед будинком простору вам буде потрібно і деякі додаткові міркування для розміщення залежно від меню. Частина осягнення конструкція також буде включати в себе необхідність знати такі речі, як, дійсно ви будете мати потребу в капот і наскільки великий однієї і незалежно від того, чи будете ви потрібні туалети і туалети чи можуть бути доступні для Ваших клієнтів і тільки, скільки туалетів збираються знадобитися в залежності від кількості клієнтів, яких ви здатні сприймати одноразовий. \

Це також корисно, щоб мати доступ до кухні ззовні, з тим, що ви можете визнавати поставки, не перериваючи клієнтів або вимагаючи, щоб витягнути їжу і клітини, у вітальні. Тип макета ви вирішите будуть частково залежно від типу обслуговування, яке ви маєте намір запропонувати, будь то клієнти збирається замовляти з прилавка і, взявши свої власні продукти харчування, або ж ви будете мати обслуговуючий персонал доставку їжі .

Міркування для бару подібні чи будете ви є бар підкладку одній зі стін або центрального пробіл між зоною відпочинку або суміш з бару і ресторану від передньої частини будинку просторі. Деякі місця також є підстави для розміщення танцпол або виконання робіт та розваг простору, які також повинні бути враховані в як з точки зору Площа потрібно, а також макет із загальною роботою.

Подумайте про те, інтер’єр

Інтер’єр з ресторану може бути що завгодно від надзвичайно основному, не більше ніж шар фарби про стінах кілька гравюри у рамах або рослин у горщиках, щоб щось фантазії, тому що шоу-кухнею, багато з граніту і мармуру, багато листяних і дорога обробка і незвичайний інтер’єр дизайн залежно від бажання плюс бюджет компанії лідера. В ідеалі, інтер’єр буде добре підібрані до атмосферою, а також меню і унікальний малюнок на харчування в ресторані так, що клієнти відчувають почуття єдиної речі узгодження і сенс. Як приклад кухні досвід буде затьмарений дешеву меблі Formica і прикрасьте червоною і жовтою фарбою відтінку прикрашають простір стіни і так само смажена курка спільні буде викидати гроші установці грецькі колони і дорогий мармурову підлогу.

Це вважається областю, де недосвідчені власники бізнесу і Restauranteurs часто смітити грошима ні з того ні з сього в помилкове враження, що люди можуть бути більш готові витрачати гроші і можуть відчувати, що вони мали більший досвід, якщо вони їдять в дорогих околиці. На жаль, витративши багато грошей на внутрішній Buildout все, що зазвичай відбувається, є той факт, що немає достатньо грошей, щоб в ресторан, щоб залишатися відкритим, поки вони не досягли беззбитковості. Так само, як господар закінчує придбання і дорого перероблено порожній будівлі. Це дійсно та область, де це добре, щоб кожній копійці і призупинити найменшу кількість суми грошей в той же час упевнений, що дизайн інтер’єру відповідає очікуванням встановленого за допомогою меню і позиціонування ресторану.

На щастя, використання талантів хорошого дизайнера плюс мистецьке використання фарби тканини і недорогого прикраси стін дорогою і вишуканий вигляд може бути досягнуто з досить низькою якістю і для менш дорогих інтер’єрів аналогічним прийнятного дизайну може здійснюватися з досить низькими витратами готівкових грошей.