ресурсів для фрілансерів

З зростанням Інтернету, фрілансу злітає, як ніколи раніше. Люди тепер мають великі можливості запропонувати свої послуги ні в чому запис у веб-дизайні.
Деякі люди вважають за краще позаштатно неповний робочий день в якості додаткового доходу, в той час як інші воліють робити це на постійній основі. Незалежно від мети вашого фріланс, то вам потрібно ресурсів, щоб бути успішним. Фрілансери стикаються з перешкодами, наприклад, як отримати клієнтів та податкової підготовки. Давайте поглянемо на деякі позаштатні ресурси, які допоможуть досягти успіху в фрілансер сьогодні, AOS ринку.

Google разом з їх багатьма додатками один ресурс, який може допомогти фрілансера, щоб домогтися успіху. Вони пропонують все, від електронної пошти до Google Voice. Google Voice являє собою безкоштовний сервіс, який дозволяє використовувати один телефонний номер, щоб консолідувати всі ваші дзвінки. Це відмінне рішення, і ви ніколи не доведеться пропустити діловий дзвінок знову.

Іноді вам потрібно відправити факс в якості фрілансера. Ви Дону, АОТ необхідно придбати факсимільний апарат або спускаються до місцевої друкарні. Один з ваших кращих ресурсів є позаштатним Факс Нуль. Вони являють собою компанії, яка пропонує вам безкоштовний факс, який можна використовувати для відправлення документів для компаній і клієнтів, які потребують підписаному документі. Ця послуга, безсумнівно, є важливим для багатьох фрілансерів. Скільки разів фрілансер повинен був взяти тайм-аут їх напруженого дня, щоб бігти в друкарню, щоб відправити факс? Це, AOS просто не коштує свічок, коли у вас є послуга, як факс Нуль.

Тепер Google є одним з кращих ресурсів позаштатний, але Zoho може бути тільки трохи краще в поточний момент. Вони пропонують послуги, які Google не пропонує ще. Вони включають в себе онлайн виставлення рахунків, програмного забезпечення управління проектами та презентація програмного забезпечення просто назвати декілька. Їхні послуги не безкоштовні, але вони дуже доступні всього за $ 12 на місяць. За все, що вони пропонують фрілансер, тобто справедлива ціна. Zoho також пропонує вам настроюється вікі, якщо ви зареєструєтесь на їхні послуги. Цей інструмент може бути дуже корисна функція для ваших бізнес цілей.

Давайте не будемо забувати про податки. Для багатьох, які вирішили стати фрілансерами податків може бути досить заплутаним. Там немає нічого, як корисний ресурс, щоб допомогти вам поставити все це разом. TurboTax пропонує безкоштовні калькулятори, які ви можете використовувати, щоб отримати краще розуміння вашої ситуації. Це дасть вам уявлення про те, скільки ваших грошей, які ви заробляєте потреби, які будуть виділені для цілей оподаткування. Ви Дону, АОТ хочуть податок час згорнути навколо і раптом розумієте, що ви притулком, АОТ збирав гроші, які ви повинні зробити у вигляді податків. З безкоштовним калькулятором, який TurboTax пропозиції, ви можете переконатися, що ви більш ніж готові подати податки в якості фрілансера.

Там ви маєте його, Äîsome великі ресурси, щоб допомогти вам у вашому подорожі. Багато людей вирішили почати фріланс але в кінцевому підсумку їх колеса обертатися через брак ресурсів і допомоги. Вони можуть мати право талантом, але не мають керівництва, необхідні для успіху. При правильному ресурсів, які можна уникнути багатьох проблем, які мають багато фрілансерів тому. У вас є відповіді, перш ніж навіть думати про питання. У Вас також є інструменти, щоб зробити свій бізнес більш ефективним. Там немає причин, що хтось серйозно про отримання попереду не був би, АОТ використовувати ці ресурси.