речі, які ви абсолютно (не) потрібні для початку свого бізнесу

Починаючи свій перший бізнес вимагає багато. Продукти для продажу, співробітників на роботу, знання, щоб бути передані … Список можна продовжувати нескінченно. На першому проході, схоже, що ви будете потребувати, більше досвіду, більше часу і більше грошей, ніж ви могли коли-небудь собі дозволити. Краще відмовитися від запуску вашого бізнесу. Сквош ці мрії! Тупіт ці бажання! Перемогти своє бачення! Принаймні, поки хтось чудесним чином передає вам пачку готівки і тонна талант. І ви, і я знаємо, що не трапиться. Ні в якому разі. Немає хау.

Але якщо Ви виглядаєте досить твердими, часто виникають короткі шляхи, які не вимагають грошей або величезні зусилля. Не кажучи вже досвід переоцінюється. Готівкові гроші, знання і час обмежений товарів. Замість цього, є шляхи, які менш подорожував у підприємницькому світі, що дозволить отримати величезний прогрес. Ось десять речей, які ви НЕ потрібні при запуску вашого першого бізнесу!

що ви (не) потрібен бізнес-ступінь
Бізнес мірою (зокрема, MBA) може бути просто хочу вам потрібно на землю, що велику роботу в Fortune 100, але це останнє, що вам потрібно, щоб почати свій власний компанії. Зрештою, ви бос. Вам навіть не потрібно носити свій кращий костюм, і є досить резюме, щоб отримати роботу, що працює на вашій власній компанії.
Замість цього, ведення власного бізнесу (незалежно від того, наскільки великий або маленький) буде постійним джерелом нового досвіду і нових знань. Там дійсно немає кращого способу навчання, ніж просто роблю це!
Жодне питання, багато аргументи не можуть бути зроблені для мають ступінь, навіть якщо ви використовуєте свій власний бізнес. Але коли справа доходить до запуску, ви будете економити величезні суми грошей (думаю, навчання, проживання, харчування, і часу на роботу), просто виходити і починається. Пропустити мірою на даний момент. П’ять років потому, ви можете повернутися в школу, а насправді собі це дозволити! Швидше за все, ви будете кращим учнем у класі. Чорт забирай, ви, ймовірно, знають більше, ніж професор!

що ви (не) потрібен бізнес-план
Скільки людей вже говорив вам, щоб написати бізнес-план? Всім! Тепер, запитайте у тих же самих людей, як часто вони відносяться до їх власним планом і працювати безпосередньо від нього. Немає одного! Це тому, що бізнес-плани не є ефективним інструментом бізнесу. На мій погляд, бізнес-план є величезною тратою часу.
Замість цього вам потрібно три листа паперу:
Спочатку напиши своє процвітання план: докладний бачення того, що ваш бізнес буде, як протягом наступних 10 років.
Далі, напишіть Квартальний план: Це список цілей, які ви повинні виконати в поточному кварталі, щоб максимально прогрес в плані вашого процвітання. Кожен квартал оцінити, де ви знаходитесь, і писати Квартальний план наступного кварталу.
І, нарешті, необхідно Показники за день: щодня цифри, які показують биття серця вашої компанії. Наприклад, це може включати в себе продажу вчорашнього, грошові потоки, або дзвінки підтримки клієнтів.
Тому, коли ви повинні написати традиційну бізнес-план? Коли інвестор вимагає цього. З іншого боку, самі розумні інвестори знають, бізнес-плани є марною тратою, і зажадає іншу інформацію, яка вказує свої знання і прагнення до успіху вашого нового підприємства.

що ви (не) потрібен досвід
Все в якийсь момент не мають досвіду, щоб робити те, що вони роблять зараз. Вони повинні були отримати його десь і якось. Традиційний маршрут, щоб почати з малого і поступово піднятися по кар’єрних сходах досвіду (і політики).
Існує ще одна, хоча й болісно, ​​спосіб дізнатися покликання: проб і помилок. Як підприємець, ви можете поринути в усе, що ви хочете і будете вчитися швидше, ніж будь-який інший спосіб – зокрема, тому що ваше життя залежить від цього. У той час як вибоїста шляху, він працює. Одна порада – Чи не обіцяйте клієнтам те, що ви не можете виконати. Будьте чесні про вашу запуску, і нехай ваші перші клієнти платять вам за те, менше ризику на вас. Плюс … думати про всі практичних знань ви отримаєте.

Що ви (не) потрібний сайт
Сайт є перше враження людей отримають Вашого бізнесу. Однак, якщо ви просто не можете дозволити собі хороший, повністю функціональний веб-сайт, люди будуть відразу питання здатність вашої компанії виконувати послуги або продукти, або навіть ваше питання легітимність!
Таким чином, замість того, щоб іти з маргінальної сайту, може бути, краще піти з сайту немає взагалі. Коли прийшов час, покласти свої гроші в чисті, свіжі і професійні сторінці сайту посадки – одна сторінка, яка має короткий пункт пояснюючи свої послуги і способи для клієнтів, щоб зв’язатися з Вами. Коротше кажучи, чиста, професійний сайт (навіть якщо це всього лише одна сторінка!) Здує багатосторінковий безлад.

що ви (не) потрібні офісні приміщення
Офісні приміщення можуть бути дорогими, особливо, коли ви починаєте. Робота на дому може бути відволікаючим (думаю, діти бігають) або гірше, просто старі самотні (те, що було, що шум, який ви тільки що почули?!). Одним з варіантів є звернутися до інших власникам малого бізнесу і чи є у них кабіна або відкритий простір, щоб поділитися.
Але не зупиняйтеся на цьому, замість того щоб платити оренду пропозиція для очищення простору щоночі. Це набагато краще, ніж платити оренду, і спорожнення деякі сміттєві баки і пилососити це невелика ціна, щоб заплатити за гарні офісні приміщення. Ваш старий добрий обідньому столі може також служити в якості конференц-стіл (а іноді і ліжко), і може бути вашим кращим і найбільш економічно ефективне рішення!

що ви (не) потрібно наймати персонал
Світ занадто дротовий тепер є «логічних» причин для найму співробітників. Перейти на полотно (якщо у вас немає достатньо грошей для комп’ютера – піти в місцеву бібліотеку), і знайти людей, вам потрібно, коли ви в них потребує.
Такі послуги, як E-спис і Mturk поставити вас у зв’язку з роботами готові готові отримати роботу. Мало того, що ви знайдете дуже конкурентоспроможним ставками, вам не доведеться платити або переваг. Ось це справа, ви просто не можете пропустити. І в цьому немає нічого поганого з проханням дядько Джордж керувати книгами і ваш двоюрідний брат, щоб допомогти з вхідних дзвінків.

Що ви (не) потрібні Blackberry
Хоча це невелика частина бізнесу, це велика частина відволікання. Відповідаючи на листи протягом декількох секунд не треба, а насправді вона буде тримати вас від роботи на руці зробити. Як ви отримуєте клієнтів, скажіть, що ви тільки відповідати на електронну пошту раз на день.
Якщо у них є надзвичайної ситуації, вони можуть назвати свій мобільний. Ви будете здивовані, як багато менше людей готові забрати телефон і дзвоніть потім падіння електронною поштою. Просто, роблячи цей невеликий зсув, ви фільтрує нашу непотрібних неприємностей і насущних потреб автоматично пріоритетними з клієнтом вам дзвонить. Ваша продуктивність має потенціал, щоб навіть збільшити!

що ви (не) потрібен діловий партнер
Це звучить так чертовски привабливо йти в бізнес з приятелем. Якого біса, 50/50 кожна, трудитися, і ви будете мільйонерами протягом п’яти років. На жаль, це рідко працює таким чином. Коли справа доходить до обміну в успіх, неминуче кожним партнером відчуває, що вони отримали короткий кінець палиці.
Це не набагато складніше, щоб почати і побудувати на вашій власній компанії. Єдине, що вам дуже сумую є плечем до плакати.
Отже, замість того, і партнер по бізнесу, почати свій бізнес групи для початківців підприємців, всі працюють над власними проектами. Зустрічаються раз на тиждень, щоб обговорити ваші успіхи, проблеми та успіхи. Ви будете мати підтримку вам потрібно, і 100% акцій, що ви будете вдячні ви тримали.

Що ви (не) потрібен інвестор
Гроші це потужний інструмент. Це допоможе вам зробити те, що ви хочете зробити швидше
ніж можна було б в іншому випадку. Проблема в тому, що гроші не має інтелекту, тому він буде просто посилювати існуючі звички, і він буде прикрити проблеми, поки гроші не вичерпаються. Коли ми використовуємо наші власні гроші, ми набагато більш дисципліновані в тому, як ми її використовуємо. А потім, коли у нас немає грошей, ми змушені використовувати винахідливості. Дивовижні речі може бути досягнуто без готівкових … Якщо ви звертаєте свою увагу на цьому.

Але що, якщо ви просто не можете почати без грошей? Я маю на увазі, що вам потрібно $ 1M, щоб побудувати свій прототип і фондових полиці, чи не так? Розглянемо, починаючи
Служба відгалуження. Можливо, ви можете стати консультантом з іншими, які розробляють додаткові продукти. Може бути, ви можете зробити інформаційний продукт, який показує іншу формулу робити те, що ви робите. Існує завжди спосіб отримати дохід у двері, не піднімаючи гроші в першу чергу. Це
тільки можливо, повинні бути відгалуження вашої оригінальної ідеї.

що ви (не) потрібен план B
Якщо це звучить ризиковано для вас, то ваша бізнес-ідея просто не досить добре …. і ви повинні розглянути альтернативи. Як і в грі в Техаський Холдем, коли ви впевнені, у вас є виграшна комбінація, у вас є прекрасна можливість отримати максимальну віддачу і захочуть поставити все у вас є. Але коли ви приймаєте постріл в темряві, йдучи все нерозумно дурня.
Замість цього, почніть бізнес, який в повній мірі використовує свої таланти і навички, в нішу, яка в даний час погано обслуговують, а піти на це все у вас є. Час, проведений робочої Plan B, просто доводить, що ви насправді не вірять в план А. Подумай про це.