ризикувати – способи стати багатим

Я хотів би поговорити з вами сьогодні про прийняття ризиків; ризикувати в бізнесі, щоб побудувати такий спосіб життя, що ви хочете мати; життя вашого дизайну.

Ви знаєте, я не можу сказати вам, як багато людей, яких я зустрів, або що я особисто знаю, що оселилися на життя чи спосіб життя або існування, який не виконує, де вони нещасні або навіть, що вони ненавидять просто тому, що вони не бажають ризикувати.

Тепер, коли я кажу про ризики, я кажу про добре освічених прорахований ризик. Є кілька шкіл думки, що скаже вам, що якщо ви хочете мати успіх дізнатися, як йти і стрибати з моста і відрощувати крила на шляху вниз.

Я насправді не прихильник цього. Мій наставник, дуже успішний мульти мультимільйонером, що я маю відношення, на цей раз сказав мені: “Ніколи не ставте себе чи свою сім’ю в положення, коли ви не можете оплачувати свої рахунки і не закривайте ваші основи”.

Так що я не прихильник покласти все, що ви на лінії, і ризикуючи втратити все це, особливо якщо ви є батьком або ви одружені і у вас є діти. Ви повинні подбати про деякі обов’язків.

Але крім цього, ви повинні бути готові, щоб вийти там і робити те, що незручно, робити те, що інші люди можуть бути не готові зробити для того, щоб мати спосіб життя, який інші люди не будуть мати і що у вас немає ‘ T не було до цього моменту.

Одним з дійсно ключових компонентів, що надає певну впевненість в собі в собі. Я знаю, що всякий раз, коли я дивлюся на приступати до ризику, як тільки я отримав інформацію мені потрібно, і я знаю, що в кращому випадку, а гіршому випадку і я приготував для них обох, я знаю, що я сам собі гарантую.

Я знаю, що мої шанси на успіх підвищуються, тому що я одна, що відбувається після цього можливість. Ви повинні мати відношення і що, що впевненість в собі, де ви знаєте, що, хоча ви не можете контролювати те, що робота може зробити або компанія може зробити, або навіть те, що хтось ви інвестуєте в крути, ви завжди можете контролювати те, що ви збираюся робити.

Ви знаєте, що ви збираєтеся взяти його до INTH ступеня і що ви не збираєтеся кинути палити і що ви збираєтеся робити все, що потрібно, щоб бути успішним у цьому підприємстві. Це один із способів, ви можете управляти ризиками добре, і ви стаєте дуже добре робить добре прорахований ризик, оскільки ви знаєте, поки ви займаєтеся ви збільшили свій ймовірність успіху.

У той же час ви все ще готові емоційно для того, що може статися, якщо він розвалюється. Тому що відмова є частиною успіху, і ви повинні бути в змозі прийняти, що добре. Але суть в тому, що якщо немає ризику, немає ніякої нагороди.

Тому якщо ви хочете, щоб мати можливість жити життям вашої конструкцією, на відміну від живого життя, що робота диктує, або уряд диктує, що ви повинні мати то вам потрібно безумовно стала зручним і практику, в змозі впоратися і з Excel прорахований ризик.