робить великий крок – переміщення вашого офісу в Сідней

Для багатьох регіональних підприємств, рішення, щоб зробити великий крок не легкий. У той час як місто операції на базі означає потенціал, щоб залучити більше бізнес і більше клієнтів, ви могли б залишаючи за вашу базу лояльних клієнтів. І, звичайно, є ряд витрат, логістики і ризики, щоб розглянути. Як ви можете зробити свій хід в яскравий світ якомога більш безболісним?

Сферу з сцени
Перш ніж поспішати в місто, що ви закохалися в, не забудьте розглянути потреби Вашого бізнесу. Переконайтеся в тому, що є потреба у вашому продукт / послуги в районі та що навколишнє середовище буде підходящу для вашої діяльності. Запам’ятати різних міст і різних передмістях мають різні «особистості» і культур у відповідності з вашими профіль компанії.

Вам потрібно знайти якісь нові офісні приміщення, а також дізнатися про кращих місцях відповідно до ваших потреб. Якщо ви бюджету трохи обмежені, вийти за рамки КБР в передмістя міста бахромою, як офісні приміщення в Surry Hills. В цілому, місто приміщень, як правило, менше і дорожче, ніж регіональні офісні приміщення, так що вам, можливо, доведеться бути лінії струму ваші комерційні вимогам нерухомого майна.

Дайте собі час
Офісний переїзд може стати досить складною справою, і вам доведеться час, щоб дослідити і підготувати свій хід. Після того як ви підписали комерційної оренди, вам потрібно, щоб організувати для підходять виходи, телекомунікації і, звичайно Removalists. Переконайтеся, що ви дати вашим клієнтам багато повідомлення, а так як вони, можливо, доведеться вжити інших заходів, якщо вони більше не можуть користуватися вашими послугами. Це завжди добре, щоб рекомендувати іншої організації, що ви знайомі з взяти на себе ваші колишні клієнти.

Розглянемо особисті речі
Що ви будете робити з персоналом і як щодо вашого власного способу життя? Офісний переїзд вимагає істотної зміни способу життя, так що поки деякі працівники готові переїхати за свої робочі місця, інші не захочуть, щоб зробити великий крок. Розглянемо потреби ваших співробітників, і чи можна пристосувати для них інший мережі, такі як налаштування дистанційної Перекладення для деяких співробітників.

Чи можете ви дозволити собі два офіси?
Деякі підприємства вирішили зберегти свої регіональні відділення при встановленні міста присутності. Очевидно, що існують серйозні фінансові наслідки цього рішення, але вона також може бути економніше, якщо ваше місто приміщень може бути менше. Наприклад, бізнес може вибрати для розміщення лише його відділ продажів в більш центральне розташування для легкого доступу до клієнтів, зберігаючи при цьому основну частину своїх виробництв в більш доступному місці. Технології ці дні, включаючи відеоконференції, обмін файлами і віддаленого доступу, дозволяє окремі офіси працювати більш плавно, ніж будь-коли.