робота на дому мами роблячи час для себе.

Я подумав, якщо ця тема буде гідний всієї статті, проте це життєво важливе питання в житті робота на дому мами, яка часто ігнорується. Я зазвичай включені в попередніх статтях цінність отримання здорового способу життя та гарного балансу між роботою і життям, з гарної їжі, Вправи, час, щоб розслабитися і весело раз теж. Хоча ми всі усвідомлюємо переваги підтримки такого балансу, ми часто priorise роботі і наших дітей, тільки щоб знайти себе, не встигнувши, щоб піклуватися про себе.

Виділення деякий час для діяльності, які приносять енергію, відпочинку і задоволення просто, теоретично. Більшість з нас, ймовірно, роблять нові резолюції часто навколо нового здорового способу життя. На жаль, вони зазвичай зникають, або не відбувається взагалі. Так я визначила 3 ​​речі, які, як послідовність, зробити сильну карту для прийому і збереження діяльності, яка може допомогти робота на дому мами бути цілеспрямованою, продуктивною, здоровим і розслабленим.

По-перше, це визначення вашої діяльності. Які з них допоможе вам розслабитися? Які з них змусить вас почувати себе зосередженим і напругою? Що вам подобається робити для розваги? Хто вам подобається бути? Що ви хочете зробити, щоб зберегти фізичну форму і здоров’я? Будь то приймати ванну, ніч, читання, практикуючих спорту, медитацію, приймаючи довгий обід, танці, прогулянки, сон або мають сімейний пікнік, робота на дому мами повинні вибрати основної діяльності, яку вони можуть злитися в їх щотижневі рутини. Якщо ви робите ледь будь-якої діяльності тих видів, було б легше почати з одного і включають в себе більше, як ви ефективно зробити їх звички.

По-друге, зобов’язання! Один з моїх улюблених слів (який також, здається, виходить стільки в моїх статтях). Якщо Ви не встановили, що ви будете здійснювати, щоб зробити час для дій, які Ви хочете освіжити і відновити сили, вам навряд чи вдасться об’єднати їх довгострокові на рутину. Чудовий аспект щодо зобов’язань є те, що він допоможе вам зберегти вашу нову рутину досить довго, щоб по-справжньому відчути переваги, а також допомогти Вам зробити звички. Робота на дому мами, які зробили ці звички поповнення діяльності також зробити їх, не відчуваючи, що вони крадуть час від виконання більш важливих речей, як працює бізнес, догляд за своїх дітей або будинку.

По-третє, об’єднати їх у своєму графіку (і їх виконувати!). Це коли зобов’язання стане настільки істотним. Розклади корисні для роботи на дому мами, особливо якщо вони дотримуватися! Однак, якщо ваша інші необхідні обов’язки взяти на себе ваші заплановані “Me-часу”, ви не будете створювати ці звички і збирати плоди турботи про себе. Що ще гірше, це може негативно позначитися на всій вашій продуктивності, драйв і загальне відчуття щастя. І майте на увазі, він не займає багато, двадцять хвилин кожен день може зробити абсолютну чудеса, щоб ваш дух, тіло і розум.

Це просто система для наслідування, і, незважаючи на це, не дотримуючись всі 3 кроки роботи на дому мами схильні упускати з уваги свої власні потреби, все для сприймається користь їх сім’ї та бізнесу або роботи. У кінцевому рахунку, бути розслабленим, щасливим, цілеспрямований, позитивні і повні енергії може допомогти вам справити більш високих результатів у всьому, що ви робите. 20 хвилин кожен день: здійснювали, створюють звички і насолоджуйтеся!