розвитку свого бізнесу поширення, дивлячись, як один з великих хлопчиків

Чи є ви театр одного актора або мають кілька вантажівок на дорозі, важливо представити свою компанію в кращому світлі. Справа в тому, враження питання. Якщо ви їдете навколо в пошуках, як ви просто поставити свої останні $ 20 на ваш бензобак, або створити враження, що ви намагаєтеся вивантажити деякі продукти просто генерувати грошові кошти, твій недолік в грі враження.

Для того, щоб гарантувати, що ви покласти ваші кращі ноги вперед професійно, погляньте на великих оптовиків ви будете конкурувати з. Вони не добирався, щоб бути “Big Boys” тільки за наявності помітну назву. Вони мають об’єм продажів систем та інструментів, призначених для правильного просування продукції вони участю.

Існує нічого більш важливого, ніж ваш метод продажів презентації до вашого клієнта. Я не кажу, ви повинні піти і витратити тисячі доларів на стані самої сучасної комп’ютеризованої системи прийняття замовлень. Чорт забирай, ви можете приймати замовлення на папері колодки, якщо це те, що працює на вас. Те, що я кажу про більш уздовж ліній “Deal Ведомостей” і “Новий пункт” Продаємо листи.

“Угода Лист” є продаж частини якій зображений кількох чи багатьох елементів одночасно. Він містить зображення (бажано кольоровий) кожного елемента разом з інформацією, такі як вартість магазину, Дисплей кількості та рекомендованої роздрібної ціни. Деякі оптовики забезпечують два рази на місяць “Deal Ведомостей” для своїх клієнтів. Тим не менш, щомісячний формат буде робити тільки штрафом.

“Новий пункт” листи продаємо саме це – шматок показує самі останні доповнення до вашої лінії. Ці елементи, ймовірно, ви додасте між “Deal Ведомости” публікацій. Ці частини містять ті ж інформація про продукцію корпорації “Deal Ведомостей”, але зображують зазвичай один, два, а може три продукти за один раз.

З урахуванням сучасних технологій, що породжують ці інструменти продажів дивно недорогий, і, після того як ви отримаєте повісити її, не так вже багато часу. Що ще більш важливо, внесок цих інструментів продажів роблять в нижньому рядку викликає подив.

Наприклад, на чотирьох сторінках, повнокольоровий угоди лист являє собою продаж машини, яка демонструє до 160 елементів одночасно. Як правило, деталі перераховані на регулярній прайс-лист, однак, клієнт отримує враження, що ці спеціальні ціни доступні тільки для цього конкретного місяця.

Уявити листи для наших клієнтів при здійсненні ваші регулярні дзвінки продажів. Б’юся об заклад, ви знайдете ваші клієнти залити ці листи, як вони шукали золото. Це не рідкість, щоб продати додаткові 3 до 5 додаткових елементів на зупинці, маючи частина літератури клієнтів і Магазин. Вони пам’ятають речі, які вони якраз хотіла замовити, знайти предмети, які вони не знали, що з собою і навіть скористатися закритті або два Ви пропонуєте.

Яка гарна річ.