розуміння Делавер зареєстрованих агентів

Що є зареєстрованим агентом?
Зареєстрованим агентом є фізична або юридична особа, яка відповідає за прийом і переадресація уряду і правових документів для своїх клієнтів у точною і своєчасною. Деякі приклади документів, отриманих та надіслані рекомендованим агенти франшизи податкової звітності від держсекретаря і судових позовів (вручення процесуальних документів) проти вашої компанії з приватної у судовому процесі.

Чому я повинен Делавер зареєстрованого агента?
Тому Делавер закон говорить, що ви робите: “Кожна корпорація повинна мати і підтримувати в Делавері зареєстрованого агента”. Розділи 132 і 18-104 в штатах Делавер GCL і ТОВ Закону відповідно. Оскільки корпорація дозволяється називати себе в якості зареєстрованого агента, деякі задаються питанням, чому хтось може призначити інший корпорації, діяти в статусі зареєстрованого агента. По-перше, Делавер вимагає цього. І потім, більшість корпорацій зробити, тому що вона звільняє їх зосередити увагу на проведенні свого бізнесу, замість того, щоб турбуватися про відстеженням уряду і правових документів. Крім того, більшість корпорацій хочуть зберегти свою анонімність з потенційними кредиторами, і окремо зареєстрованого агента забезпечує тип буфера вони потребують.

Коли мені потрібно зареєстрованого агента?
Ви повинні бути зареєстрований агент, коли ви вперше сформувати своє Делавері корпорації або LLC. І ви будете мати потребу в цьому зареєстрованого агента протягом усього життя вашої корпорації, особливо під час щорічного податку франшизи. Зареєстровані агенти, як Гарвард пропонують послуги, щоб їх клієнтам отримувати і оплачувати їх щорічний податок франшизи вчасно.

Скільки це буде коштувати призначити зареєстрованого агента в штаті Делавер?
Зареєстрованих агентів оплачуються на щорічній основі. Щорічний внесок може варіюватися від $ 50 до $ 250. У Гарварді, ми тільки плату в розмірі $ 50 на рік, найнижча плата в галузі. І ця плата гарантовано ніколи не піднятися для життя вашої компанії! Для отримання додаткової інформації про прихованих платежів наших конкурентів плата, будь ласка, відвідайте блог HBS.

Як мені призначити зареєстрованого агента?
Купуйте одну з наших пакетів, і наш зареєстрований сервісний агент включений в ціну за перший рік. Після цього ви не зобов’язані нічого робити, крім найнижчі щорічна плата агента в галузі – $ 50. Ми подбаємо про решту!