розуміння венчурного капіталу – Поради експерта для сміливих entreprenaur бізнесу

Кожен день ми читаємо про компанії, які підняли мільйони доларів капіталу для фінансування зростання і розширення свого бізнесу. Реальність підвищення такого роду засобів є набагато складнішим, ніж газети розібрати.

Є багато різних джерел капіталу – отримання це залежить від багатьох факторів. Вона також вимагає ретельного планування, правильну пораду і право полі. , Отримайте ви це чи ні, також залежить від того, який бізнес у вас є, на якій стадії він знаходиться на, які галузі він знаходиться, наскільки це вигідно, скільки у вас є досвід і як ринок в цілому відстеження.

що таке венчурний капітал?

Термін венчурного капіталу означає капітал, наданий для фінансування підприємства. По суті венчурного капіталу та прямих інвестицій означає те ж саме. Однак є різниця між венчурного капіталу і приватних інвестиційних компаній. VC фірми зазвичай будемо дивитися на більш розвивається бізнес і галузей і взяти в ньому участь на більш ранній стадії. Приватні інвестиційні компанії зазвичай подобаються більш традиційні галузі промисловості, і, як правило, подобаються зрілі компанії з послідовним грошових потоків.

що таке бізнес-ангел?

“Angel” інвесторів є особи, які хотіли взяти участь в насінні або запуск стадії венчурного бізнесу. Вони шукають дуже високими темпами зростання компанії, які також мають синергії зі своїми навичками бізнесу або мережі. Капітал, вкладений може бути всього лише $ 10 000, а цілих $ 500 000 на початковому етапі. Дотримуйтесь по турах може бути варіант також. Ангел, як правило, шукати, щоб отримати в свої руки брудні, взявши невелику роль, збирається на платі, або виступати в якості бізнес-наставника.

Що таке ліквідність подію?

Це подія, яка дає інвестору свої гроші назад. Найчастіше це торгівля або продаж акцій у вільному обігу. Однак, іноді інвестор може отримати викуплені іншому інвестору або первинного власника.

Типи доступного капіталу

Нижче наведені деякі терміни, які зазвичай використовуються для опису різних етапів засобів: –

Seed – Це на самому початку життя компанії, найчастіше раніше, ніж будь-який прибуток або продажу будуть досягнуті. Іноді він використовується для фінансування освіти підприємства і його необхідні компоненти для того, щоб отримати його від землі.

Введення в експлуатацію – Це коли бізнес почав свою комерційну діяльність, але вона все ще в зародковому стані. Почати бізнес, як правило, тільки через півроку або рік.

Розширення – Компанія має торговими плюс усталений ринок у певному сегменті або місце (наприклад, Сідней) і в даний час, що потребують фінансування, щоб вони могли розширювати свою діяльність далі. Іноді компанія росте дуже швидко, і треба нарощувати для того, щоб задовольнити ринковий попит.

Придбання – компанія прагне розширити шляхом придбання іншого бізнесу, які можуть бути однаковими або синергетичний характер. Суспільство не може мати необхідні кошти для цього, який є, де фінансування придбання приходить дюйма

MBO / MBI – Це означає управління або Buy Out Management Buy In. Це означає саме це. Ці засоби звичайно надається приватна інвестиційна компанія, банк або інституційні, які дозволяють існуючої системи управління (MBO) або новим керівництвом (MBI) на викуп існуючих власників.

Pre-IPO – раунду фінансування, який передує IPO, як правило, від двох місяців до двох років. Мобілізація коштів здійснюється з метою фінансування придбання, розширення або платити за оголошення витрат. Ці пропозиції звичайно доступні тільки для професійних інвесторів, інституційних інвесторів і заможних приватних осіб, бо відповідні суми, як правило, в мільйони або десятки мільйонів.

IPO – це означає первинне розміщення акцій і, коли компанія йде громадськості з обміну такими як ASX. Це робиться за допомогою проспекту документа і дозволяє “мама і тато” типу інвесторів вкладати поряд із засновниками, основними акціонерами, професійних інвесторів та інституційних інвесторів. Це найбільш поширений спосіб залучення великих сум грошей, наприклад, $ 50 або $ 100.

Льон МакДауелл, інтегральні Capital Group 28 серпня 2007