розуміння з вашої компанії

Кому потрібні акції?
Відповідно до закону штату Делавер, кожна корпорація повинна мати одного класу звичайних акцій. Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), не маємо шток вимогам. Номери для акціонерних товариств не може бути ніяких акцій, і S Корпорації не можуть мати ніяких привілейованих акцій.

Навіщо мені потрібен запас?
Вам потрібно зі свідоцтвом власності у вашій корпорації. Вам не потрібні акції доказів власності у вашій LLC.

Які звичайні і привілейовані акції?
Звичайним акціям, встановленому законом: кожна акція надає право одного голосу, і звичайних акцій мають право на свою пропорційну частку дивідендів (якщо оголошення дивідендів).

Одним з популярних методів збереження голосування керування для інсайдерів при залученні інвестиційного капіталу є використання привілейованих акцій, на додаток до звичайної акції. Відповідно до закону штату Делавер, привілейовані акції не має рецепту набір або формули. Його умови відкритого і обмеженого тільки тим, що Dealmakers придумати. Вона може бути побудована так, щоб дати інвесторам пільгові фінансові гарантії, не даючи їм права голосу.

Власники привілейованих акцій може бути переважним стосовно дивідендів, ліквідація права (якщо компанія повинна йти під) та іншими міркуваннями. Це може бути голосуючих акцій або неголосуючих акцій. Компанія може мати право викупу привілейованих акцій за певною ціною або на певну дату в майбутньому за формулою ціни. Це одне з найбільших переваг Корпоративний Закон Делавера – це гнучка. Корпоративні юристи ставляться до цього типу акцій, як «Blank Check Перевагу”.

При покупці Переважний сертифікати акції через Harvard Business Services, Inc, ви будете отримувати 10 додаткових сертифікатів зі відзначені «переважний», буклет з описом використання привілейовані акції більш докладно, і всі необхідні доповнення до вашої виписки з ЕГРЮЛ і корпоративне Записи дозволити вам продати і видати їм. Якщо ви купуєте ці привілейовані акції в момент становлення, ми тільки плату в розмірі $ 150,00. Якщо ви вирішили придбати їх пізніше, ми беремо $ 350.00.

Для отримання додаткової інформації по привілейованих акціях, будь ласка, см. у блозі на нашому блозі HBS.

Коли я випускати акції?
Це повністю залежить від вас. Очевидно, вам потрібно буде розміщувати звичайні акції себе на початку процесу організації, щоб допомогти довести свою частку в статутному капіталі компанії. Якщо у вас є інші початкові інвестори, вони будуть очікувати того ж. Забігаючи вперед, як ви залучити більше інвесторів, ви можете приступити до випуску більш звичайних акцій, а ваші обставини вимагають. Це також може бути найкращий час, щоб розглянути питання про випуск привілейованих акцій для вас та / або ваших інвесторів для того, щоб зберегти свої права і спеціальні повноваження.

Де я можу отримати сертифікати на акції та інше приладдя для моєї компанії?
У пакети HBS агентство Standard і експрес-обслуговування, Ви отримаєте Компанія комплект, який включає 20 сертифікати акцій для вашої конкретної компанії. Якщо вам потрібно більше фондовому сертифікати ласка, зателефонуйте або напишіть нам.

Скільки акції мені потрібні?

Так як ваш річний франшизи Делавер податки засновані на вашому кількості акцій та їх номінальної вартості, то краще тримати обидві ці ціни, як ви можете.

Спочатку, багато адвокатів рекомендуємо вам почати з 1500 акцій «без номіналу” акції. У цьому і полягає найбільша кількість акцій і низькою номінальної вартості, яка тримає вас в рамках керівних принципів для мінімальних річних податки і мита в розмірі $ 125 на рік. Пізніше, ви можете збільшити кількість акцій, якщо вам потрібно більше.

Якщо вам потрібно більше, ніж 1500 акцій спочатку, це стає дорогим видавати “без номіналу” акції. Розміщуючи невеликий номінальної вартості на складі, Ви можете заощадити значну укусу податку.

При номінальній вартості акції, для того, щоб претендувати на низькі початкові податків (у тому числі в нашій плати за послугу), вам необхідно мати не більше $ 75 000 в загальній оцінці капіталу.

Формула працює наступним чином:

Кількість акцій (помножене) номінальна вартість = $ 75 000 (або менше)

Відповідно, весь акціонерний конфігурацій нижче допускаються в мінімальний початковий податок:
15000 акцій @ $ 5.00 кожна (номінальна вартість) = $ 75,000
150000 акцій @ $ 0.50 кожна (номінальна вартість) = $ 75,000
1500000 акцій @ $ 0,05 кожна (номінальна вартість) = $ 75,000
15000000 акції @ $ 0,005 кожна (номінальна вартість) = $ 75,000

Включити всі класів акцій, звичайні і привілейовані, з’ясовуючи, коли наведеною вище формулою.

Номінальна вартість не має ніякого відношення до “ринкової вартості” або “ціна акцій”, за винятком того, що ви не можете продавати акції менш ніж пар. Тому, якщо ви плануєте випуск акцій до себе для початку компанії, ви можете розглянути питання про збереження ваших номінальної низьке значення. Це не обмежує Вас з повагою до вартості акцій при продажу акцій інвесторам. Ціна акції є питанням “що ринок буде нести”, і це слід очікувати, що ціна акцій компанії буде коливатися.

Якщо ви вирішите розмістити номінальної вартості на акції (до $ 100 за акцію), ваш щорічний податок франшиза може бути прорахований за складною формулою на основі валових активів вашої компанії наприкінці року, і кількість випущених акцій (не авторизований акцій). Якщо у вас є необхідна інформація, ми допоможемо Вам у з’ясуванні ваших податків кожен рік без пред’явлення звинувачень.