розуміння тонкощів кави франшизи

Володіння кави франшизи може бути дуже корисним досвідом, але, перш ніж підписати на пунктирну лінію і почати обслуговувати гарячі чашки ‘Joe’, є певні речі, які потрібно знати, щоб ви могли прийняти правильне рішення. Якщо ви йдете в покупці кави франшизи наосліп, ви могли б у кінцевому підсумку зробити дуже дорогої помилкою.

Насамперед, отримати перевірку в реальних умовах. Ви повинні знати, збирається в які гроші ви повинні поставити до кави франшизи, ви повинні розуміти свої сильні і слабкі сторони у веденні бізнесу і бути дуже чесним із самим собою про те, скільки часу ви готові витратити у вашому бізнесі. Якщо ви зробите це, ви будете далеко попереду кривої. Чи не стрибайте у будь-якому рішенні. Не поспішайте, проконсультуватися з експертами і франшизи зробити вашу належної обачності.

Приваблива річ про купівлю кави франшизи є грошових потоків і прибутку. Люди п’ють каву сьогодні, як вона виходить з моди, і вони, на щастя, платити понад $ 3 за чашку. Реальна вартість кави по $ 0,25. Прибутки з кавою ВЕЛИЧЕЗНІ! Навпаки, тільки зробивши кілька баксів за чашку не збирається, щоб ви особняка в Беверлі Хіллз. Кава франшизи становить 100% обсягу бізнесу. Ви повинні провернути тисяч чашок на місяць, щоб побачити будь-який реальний дохід. Деякі з найуспішніших франшиз кави є диск-Thrus яка може становити до 70% від доходів.

Справжній секрет кави франшизи НЕ є кава, але атмосфера. Люди можуть отримати каву в будь-якому місці, але вони приходять в ці магазини через соціальної елемента. Вони приходять, щоб бовтатися, вести бізнес, веб-серфінгу, відпочити, почитати книгу, що завгодно. Ось чому так багато франшиз кави мають розслабляючу і м’який виглядати і відчувати себе на них.

Тим не менш, є речі, про каву франшизи, які не так весело з самого початку. По-перше, високі початкові витрати можуть бути величезними. Мало того, що вам доведеться заплатити неабияку плату франшизи, але тоді ви повинні отримати місце, ви будете мати, щоб отримати обладнання, ви будете мати інвентарі, щоб отримати, постійні витрати, змінні витрати, заробітної плати працівників і так далі. Недоліки можуть бути високими. Не забувайте про ліцензійних платежів, заснованих на валових доходів, а не чистого прибутку.

Тепер, навіть якщо ви фінансово спроможні покупці кави франшизи, яка не буде мати значення, тому що є більше попереднього відбіркового ви повинні відповідати. Ви будете мати потребу в значному власний капітал, гарна кредитна історія, але реальна проблема в тому, що у вас є, щоб отримати схвалення купити франшизу. Якщо вони не люблять вас, вони не будуть продавати вам франшизи.