рухомого франчайзингу для майбутнього звернення до професіоналів

Переміщення $ 7000000000 / рік промисловості і продовжує зростати. Щороку, приблизно одна шоста частина населення США ходи. Це більше, ніж 40 мільйонів осіб. Оскільки все більше і більше бебі-бумерів досягне пенсійного віку, вони почнуть рухається занадто. Що це означає, що не може бути кращого часу, щоб зануритися в цю категорію, яка Підприємець журналу оцінюється як один з 10 кращих галузі на 2011 рік.

успіх в франшизи бізнес? у вас є, що потрібно?
Люди, які успішно в цьому ділі часто є вихідцями з “корпоративної Америці”, говорить Дон Шість, Огайо основі Move It Now. У недавньому інтерв’ю з франшизою привести покоління сайті FranchisesForSale.com, хто вважає, що успішні франчайзі “є ентузіазм, висока енергія, і ви хочете слідувати перевіреної системі. Вони керуються вельми успішним, а не тільки отримувати заробітну плату. ”

Помилкою є те, що коли у вас є рухомі бізнесі, ви робите все «важкий». Для локального запуску, це може бути правдою. Move It Now власника франшизи не обов’язково “на вантажівці”, хоча деякі з них. Бізнес-модель спроектована так, що франчайзі в основному відповідає за наступні бізнесу та маркетингового плану, створення відносин у суспільстві, найму, підготовки та управління драйверами. І вони йдуть за стандартну робочий тиждень з невеликим або ніяким ввечері й у вихідні.

На додаток до перевіреної бізнес-моделі, можливість франшизи бізнесу, такі як Move It Тепер, пропонує duplicatable маркетинговий план, виняткових підготовки, а також систем та операцій підтримки.

Зосередити увагу на людей
“Це хороший чоловік і дружина бізнес для пари, яка хоче працювати разом”, говорить Шість. Один може бути поза Гуляю, мереж і побудови бізнесу. Інший управляє офісом і день у день операції. Вони наймати, навчати і керувати драйверами і пакувальників.

“Це послуга бізнесу”, говорить Шість. Він шукає кандидатів різного віку, які «як працювати з людьми і це добре виходить як в галузі продажів і управління”.

До досвід роботи в галузі не потрібно. «Тренінг є видатним,” говорить він. «Ми вчимо їх усьому, що потрібно знати про бізнес, в тому числі, як отримати бізнес, робити оцінки, пакет, і йти до кінця.”

Але, шість застережень, франчайзі “Не може бути індивідуалістом. Вони повинні значенням є частиною системи, яка створить довгострокові цінності в інвестиції “.

Промисловість є досить стабільним – близько 37 мільйонів людей щороку рухатися. “Moving не можуть бути передані”, говорить Шість. “Технологія не збирається впливати на промисловість.” Як одна з двох національних франчайзингових Переїзди, перемістіть його зараз має широкий спектр бажаних територіях і раніше доступні.

Докладніше про перемістити його зараз рухається можливість франчайзингу можна знайти на http://www.franchisesforsale.com/Move+It+Now/franchising/462.html