різниця між золотом і сріблом

Срібна має майже ті ж характеристики в порівнянні з золотом. Тим не менш, з невеликими винятками, срібло менш цінними до золота. Приблизно 60 унцій срібла еквівалентна одній унції золота. Навіщо носити близько 60 унцій срібла, коли ви можете носити одну унцію золота?

Існує ще один важливий плюс срібло як інвестиційний вибір. Доступність в порівнянні з золотом, які можна придбати тільки багаті люди. У будь-якому випадку інвестування по обидві золото або срібло є хорошим способом для хеджування тяжкі події та інфляції.

Чому золото корисно і чому це завжди корисно, як гроші? Золото зустрічається рідко і не так легко підробити. Вона не іржавіє, як це нетлінне. Ці властивості роблять золото хорошим засобом заощадження, засіб обміну, а також розрахунковою одиницею. Таким чином, золото легко торгованих з вузьким спредом, тобто він має невеликий ціні між ціною пропозиції та ціною-ціною на купівлю та продаж. Золото Тому кінцева ліквідним активом, розкіш, і тому золото це гроші.

натисніть тут для інвестувати золото срібло зараз

Який найкращий інвестиційний потенціал чи мультиплікатор, золото або срібло? Більшість людей придбати срібло, тому що вони говорять, що має більший мультиплікатор, ніж золото. Вони кажуть, що срібло має множник 11 до 1, а золото було тільки зі швидкістю 5 до 1.

Золото не може заплямувати і срібло тьмяніє. Тим не менш, це хороший актив на срібло. Що срібло робить тьмяніє, небагато, насправді є перевагою для срібла, тому що це створює додаткові промислового попиту. Іншим важливим аспектом взяти до уваги, що срібло було більш часто використовується в промислових цілях і, отже, це зміцнювало його значення. Наприклад, цей метал використовується в індустрії пластмас, малюнок, цифрові фотоапарати, ноутбуки, карбуванні монет, і так далі.