різні накладні лебідки лінії

Лінія лебідки більш відомі за їх використання на автомобілях, але вони також використовуються в бізнесі установці кабелю, де вони є дуже корисним і безпечним інструментом для використання при роботі з електрикою, як накладні лебідки лінії.
Ви можете мати лебідки різних розмірів з деякими моделями який може бути стовпові.

Великі лебідки ПЛ має тягове зусилля близько двох тонн, залежно від моделі. Для того, щоб тягнути з такою силою, вони використовують гідравлічні лебідки барабан з достатньою гнучкістю. Крім того, гідравлічний розподільник лінії кріпиться до апарату, щоб дати тим, хто управляє лебідкою накладні лінії, щоб переконатися, що мотузка безпосередньо подається в на барабанах тим самим, зменшує пошкодження мотузки. Така машина оснащена різними елементами, щоб гарантувати безпеку і є, наприклад, оснащені сейфом гальма, утримувати вантаж в повної зупинки. Вони також оснащені з мертвої ручки Мана що є ще одним безпеки, де навантаження буде зберігатися, якщо елемент керування не буде відпущена.
Можна визначити, як краще за все потрібно використовувати лебідку або фітінг один, два або три барабана в залежності від розмірів кабелів і канатів використанні.

Менші лебідки ПЛ можуть бути використані набагато легше. Як правило, вони будуються, щоб включити двигун, щоб тягнути канат або кабель, коробка передач для керування двигуном і різні інші елементи, такі як полюса кадр, якщо вони можуть бути стовпові. Їх основна перевага в тому, що вони, очевидно, менше і легше, і може бути встановлений швидко на жердині і введені в дію прямо після цього.
Тягове зусилля у них, очевидно, менше, ніж з іншими лебідками лінії, і це багато в чому залежить від його розміру. Менша лебідки ПЛ, як правило, тягнуть близько чотирьох сотень кілограмів.
Є багато різних аксесуарів, які можуть бути встановлені на лінії воріт, як розкол барабани, барабан вали або навіть кришки лебідки і барабана натяжних пристроїв.
Барабан причепа також необхідні, коли ви використовуєте важкі лебідки лінії і мати справу з довгими канатів або тросів, як ви будете використовувати великі барабани.

Інші частини обладнання, що використовується в установці кабельних повинні бути надійно ізольовані, тому ізольований інструмент та дугового захисту одяг має бути використана в будь-який час при роботі з кабелями.