рішення, що стосується проблеми акустична система на багатоцільових суспільному парку

Місцеві органи влади не знали, що вони успадкували питання PA систем, коли вони перетворюються банкрутом заміський клуб в суспільне park.A портативна активна акустична система була придбана для зовнішніх спортивних заходів, у тому числі тенісні турніри і плавати зустрічається. Люди оренда банкетного залу в клубі для проведення конференцій, весіль та інших заходів було дозволено використовувати портативні системи PA, якщо воно було доступне, або вони могли б принести своє власне обладнання. Літня ніч концерт серії спочатку використовували орендований системи для її виступу на газон. Багато скарг було отримано близько якість звуку на перші кілька концертів, але нічого не було зроблено, щоб вирішити проблему.

Все змінилося, коли загрозу вибуху було отримано. Конференції в банкетному залі зосереджено на темі, яка викликала гнів місцевих божевільних. Ризик для учасників триваючого тенісного турніру не вважалися, по парку чиновників, до кінця конференції відвідувачі були евакуйовані. На щастя, загроза вибуху була помилкова тривога. Евакуації людей на трибунах на десять тенісних кортів був дуже збентежений і занадто повільно. Історія зварганити евакуації дали засобам масової інформації можливість підірвати некомпетентність місцевих government.The тиск історія призвела до швидкої рішення про купівлю системи TOA PA.

Висока якість звуку, що нова система забезпечує TOA, тепер доступний для всіх спортивних та концертних заходів в парку, в приміщенні або. З ПА Systemsàпрограмне управління †, кожен об’єкт парку в даний час отримує звук та інформацію з урахуванням їх потреб. Весь парк, в тому числі відкрита концертний майданчик, автостоянка, тенісний корт, басейн, і всі внутрішні приміщення будівлі в даний час охоплюється мережі ООПТ. Цифрових технологій призвело відмінну якість звуку на відкритому майданчику концерт та танцювальний зал.

Система TOA виявився видатним для всіх живої музики і громадських потреб оголошення в парку. У рамках плану розвитку народного господарства з розширення туризму, місцева влада нещодавно провели триденний музичний фестиваль в парку яких довели цінність ПА системи. Тисячі людей взяли участь у живий джаз, рок, поп, і концерти класичної музики. Блиск рішення системи TOA доведено в її корисності для різних функцій і її підтримку боротьби з заворушеннями.