сайт Поради Кожен інтернет-підприємець повинен знати,

Якщо у вас є інтернет-бізнес, то ваш сайт або веб-сайти є основою вашого бізнесу. Вид, поведінку і сприйняття вашого сайту може зробити перерву або ваш успіх. Таким чином, ви хочете збільшити ефективність вашого сайту, щоб залучити абонентів і збільшити обсяг продажів. Нижче перераховані найбільш часті питання, що стосуються веб-сайтів інтернет-бізнесу, що кожен інтернет-підприємець повинен знати.

Сайт Питання № 1: Як ви створили сторінку стиснення?

Основні кроки зі створення сторінки стиснення включають в себе:

Переконайтеся, що у вас є домен і хостинг-провайдера.
Переконайтеся, що ваш домен на ваш хостинг акаунт.
Ідіть у Microsoft FrontPage і створити свій сайт. Microsoft FrontPage є простим у використанні і проведе вас через кроки, щоб створити свій сайт.
Переконайтеся, що ваш автовідповідач форма відповідає формі на вашій сторінці стиснення, щоб ваш автовідповідач буде правильно отримання персональних даних від сторінки стиснення.

Інші поради включають написання помітний заголовок, який буде захоплювати увагу відвідувачів. Спонукати людей підписатися на ваш список, надаючи їм безкоштовні продукти, такі як безкоштовний інформаційний бюлетень, бонус звіт або електронну книгу.

Сайт Питання № 2: Якщо у вас є фото себе на вашій сторінці стиснення?

Будьте обережні там фотографії на сторінку вичавки тому що фотографії з файлами великих розмірів. Якщо ви використовуєте фотографії ви повинні переконатися, що ви зменшити розмір файлу фотографії в іншому випадку вона займе дуже багато часу для завантаження вашої сторінки стиснення. Це буде зірвати відвідувачів, і вони можуть пропустити збирається ваша сторінка, тому що вони повинні чекати надто довго.

Крім того, коли відвідувачам переглядати сторінки стиснення очі спочатку будуть залучені до фото, перш ніж вони читали що-небудь ще. Іноді вони можуть пропустити важливу інформацію на вашому сайті, якщо вони відволікаються на фото. Тому, рекомендується уникати використання фотографій на сторінці стиснення і дотримуватися тексту. Текст простіше і ваша сторінка стиснення буде завантажуватися набагато швидше.

Виконайте наступні поради і сайт відвідувачі будуть підписки в швидкому темпі!