самий незвичайний бізнес

З дитинства у мене був інтерес до незвичайних бізнесом. Я ріс з чотирма братами, і, коли прийшов час голосувати за яким телевізійного шоу ми дивилися, я продав свій голос за високою ціною. Ви могли б назвати, що бізнес-політики. Я зібрав пачки паперу, які впали у всьому, коли мої брати були свої війни, а потім продав їх назад до них на пару центів кожна. Я був спекулянтом війни в пачку паперу воєн. Я також продаються цукерки з порожнистих книгу в школі.

Моя діяльність була більш звичайної, як дорослий, але я все ще любив чути про і прочитати про найбільш незвичайних бізнес. Сидячи навколо багаття в пустелі Арізони, одного разу я розмовляв з людиною, який продав використовувати опудала тварин на узбіччі шосе. Він стверджував, що він продав $ 3000 коштує його перший місяць.

самий незвичайний бізнес

Потім був хлопець, якого я говорив з у Гранд-Рапідс, штат Мічиган, який збирав тіла загиблих оленів. У повіті необхідні туші оленя з узбіч доріг за станом здоров’я. Вони уклали контракт з цим хлопцем за $ 25 в тілі. Я не впевнений, як він утилізувати їх, але, можливо, його інший бізнес надає м’ясо компаній корм для собак.

Коли я жив у місті Траверс-Сіті, Мічіган, хтось почав корму собаки клінінгового бізнесу. Хочете собаку без відповідальності прибирання двору? Зателефонуйте пупер-1 Scooper. Я не впевнений, що це буде краще або гірше, ніж мертвий олень збору бізнесу.

Прямо тут, у Тусоні, штат Арізона, є людина, яка бере з листя пальми і повороти і перетворює їх на дивовижні скульптури тварин. Він продає їх для де-небудь від $ 2 до $ 12 на вулиці. Пальмового листя скорпіони є кращими. Він просто захоплює листя від найближчої пальмі і він може продати ці десятки на день.

незвичайне онлайн-бізнесу

Може бути, ви пам’ятаєте кілька дивних підприємств від Ebay тому, перш ніж отримали всі їхні правила. Одна жінка зробила тисячі на місяць продажем старих трусики фетишистів. Вона купила нові трусики для своїх друзів, які отримали їх безкоштовно до тих пір, як вони повернулися їх їй немиті, торгувати ними протягом наступних нову пару. Використовуватися і немиті трусики проданий за $ 10 або більше на аукціоні Ebay, і вони продали швидко.

Можливо, ви чули про онлайн фентезійної рольової грі під назвою “Runescape”. Вона має чотири мільйони гравців зараз. Те, що ви можете не знати, що на додаток до покупки “віртуальна нерухомість” у гру, і заробляти в Інтернеті золотих монет, ви можете купити ці речі грі на реальні гроші. Є Runescape підприємці, які продають свої будинки в онлайн ігри для сотні реальних доларів США. Я думаю, було б почати, щоб отримати заплутаним – те, що реально тут, а що ні?

Потім був хлопець, який вирішив торік для фінансування коледжу, продаючи один мільйон пікселів рекламного простору на своєму веб-сторінки по долару за піксель. Потрібно було купити мінімум 100 пікселів і ви могли мати будь-яке зображення, яке Ви хотіли зв’язку в будь-якому місці ви хотіли. Він досяг успіху у продажу всіх один мільйон протягом декількох місяців. Можливо, прийшов час для мене, щоб повернутися в незвичайному бізнесі.