самостійної зайнятості ідеї завоювання SEO

Існує нічого більш заплутаною, ніж намагатися зрозуміти SEO (пошукова оптимізація). Для кожного думки показало, про SEO, контраргумент, безсумнівно, виникнуть. І можете не сумніватися, SEO є життєво важливим для успіху в Інтернеті. Кожен, хто був після мого сайту знає, що я були покласти всі мої дослідження по собі ідеї зайнятості на випробування. Я навіть купив кілька підручників з колодязя відгуки експертів прискорити мій бізнес запуску. Так, як це відбувається?

У моїй попередній статті я згадував, що я був швидко рухається-піднятися в рейтингах компанії Google для мого конкретного пошуку за ключовими словами. Ну, я не тільки не тріснула першої двадцятки сайтів для мого пошуку за ключовими словами через пару тижнів, але я насправді заробив кілька доларів від кліків на моєму сайті. Я знав, що це було б занадто просто, і це було. На наступний ранок мій сайт впав з карти, коли я набрав в моїх ключових слів. Я не міг знайти його в будь-якому місці. Це був час для додаткових досліджень.

Я відвідав кілька форумів, щоб знайти відповіді на те, що сталося. Можливі причини коливалася від часу по пісочниці Google до цікавої теорією, представленої на кілька повідомлень експерт. Моя перша реакція на інформацію, яку я придбав з моїх досліджень мав повторно принципів Google для веб-майстрів. Після визначення того, що я не порушував ні їх керівні принципи, теорія представлені «Кілька експертів” я згадував раніше стало більш правдоподібним.

Теорія говорить, що Google насправді дає поштовх до нових веб-сайтів після їх первісного запуску. На жаль, медовий місяць незабаром приходить до кінця. Потім теорія постулює, що сайт повинен зараз стояти на своїх власних. Хоча знаю, можна бути впевненим точних методів будь пошуковій системі, він, здавалося б, справа в моїх обставинах. Стало ясно, що я, необхідних для подальшого використовувати методи, витягнуті з підручників я купив.

Моїм першим кроком було визначити, чи є мій сайт все ще індексується Google. До мого полегшення, це було. Тепер, мені потрібно було знайти, де-мій сайт тепер може бути знайдений. Для цього я звернувся за допомогою інструменту, який я виявив в Інтернеті. -Виходить, що мій сайт був тепер на сторінці сорока восьми для мого пошуку за ключовими словами на Google. Це не дуже добре, але, враховуючи час, минулий час я проводив своє дослідження в цьому питанні, це може бути величезне поліпшення в порівнянні з мого сайту, де спочатку впав до після медового місяця закінчилися. Так, де мій сайт займає праву зараз?

Поки я пишу цю статтю, мій сайт переїхав-сторінки до тридцяти дев’яти. Це, схоже, рухається-дуже швидко. Я, звичайно, я додаю нові статті і зміст, щоб підштовхнути мого сайту в рейтингах, а також для залучення нових трафіку. Це ще один доказ того, що немає ніякої чарівної кулі, коли справа доходить до інтернет-маркетингу. Єдиним реальним успіхом, при пошуку ідеї самостійної зайнятості в Інтернеті, походить від тестування, оптимізації і холодних досліджень. Як я згадував раніше, SEO є життєво важливим для успіху в Інтернеті. Остерігайтеся будь-яких порад, які свідчать про зворотне.