свято наймає для nonretailers

Наша остання на Entrepreneur.com: Прокат додаткової пари рук, щоб допомогти вам виробити стратегію на рік вперед

Якщо наша електронна пошта поштові скриньки небудь вказівки, роздрібної торгівлі в захваті від свят. Друзі та сім’ї, одноденний тільки та інші види заохочень, які написані в шапках і в кінці знак оклику численні. Вони шукають для переміщення продукту, а значить, багато тимчасових або неповний робочий день, щоб допомогти допомогти з продажів, інвентаризація та маркетингу.

Але що, якщо ви не є продавцем товару? Якщо ви закрили і відправитися на пляж на свята, бо споживачі настільки зосереджені на шопінгу? І якщо Ви припините наймом у грудні?

Ми впевнені, що ви можете здогадатися, що наша відповідь тверде “ні”. Грудні може бути неймовірним часу, щоб використовувати неповний допомогу для розвитку свого бізнесу. У вас є приплив найталановитіших на розширені перерви з університетів (старшокурсник і випускниками вузів), які можуть використовувати додаткові грошові кошти для фінансування своїх власних зусиль свято. І якщо ваш бізнес є сезонним повільніше у грудні (або, принаймні, уповільнити щодо роздрібних торговців), це може бути великий час, щоб призупинити, і відображають стратегію на рік вперед.

Ось кілька способів, ми думаємо, що власники бізнесу повинні бути під час прийому на роботу в святкові дні:

Соціальні інтерни ЗМІ
Соціальні медіа область великих можливостей для підприємців, щоб насолодитися тісно пов’язаних, технічно підкованих фахівців. Використовуйте цей час, або мати твітер генерувати величезну онлайн наступними, що ви можете використовувати в 2011 році, або найняти копірайтера, щоб скласти ваші стабільні повідомлень в блозі, щоб ви могли загасити зміст послідовно, не відволікаючись від управління Вашим бізнесом у новому році .

Стратегія / дослідження
Тепер, коли ви провели День подяки відображають на всі благословення Вашого бізнесу дав вам, витрачають грудня планування на рік (и) вперед. У деяких конкурентного аналізу. Проводять дослідження з ваших клієнтів, щоб визначити, які нововведення може поліпшити вашу продукцію або послуги у 2011 році. Делегувати більшості це додатковий набір рук, які будуть зосереджені на дослідженнях і номер хрускіт, так що ви можете зосередитися на 30000 футів висновки.

Підготовка PR
Якщо у Вас немає виділеного ресурсу або PR агентство, ви, ймовірно, один робить більшість ваших прес охоплення. Засоби масової інформації, ймовірно, буде зосереджено на роздрібному на наступний місяць, так що не турбуйтеся, якщо ви отримуєте охоплення не все, що хотілося б мати. Але це прекрасний час, щоб створити списки і підготувати матеріали, тому ви готові взятися за справу з великою історії в 2011 році. Збірка PR списків трудомістким завданням, що неповна допомогою можна легко справитися. Те ж саме стосується прес-матеріалів, будь то електронні або друковані пакети інформації.

розробка веб-сайтів
Особливо якщо ви послуг, ви могли б бути більш зосередженим на обслуговуванні, ніж ваш сайт. Зараз саме фантастичний час, щоб виправити будь-які помилки, розкачати ті прохолодні нові інтерактивні функції Ви померли, щоб створити або зробити невелике SEO. Ваш веб-сайт є важливим інструментом маркетингу і повинна бути невід’ємною частиною вашої маркетингової стратегії. Знайте, що сайт корективи може зайняти вас повз 31 грудня.

розвиток бізнесу
Як і в пресі, розвиток бізнесу супер важливо. Але ви можете абсолютно використовують неповний ресурс для створення «веде», а потім – в якості засновника – показати, до поставки товару. Позиції розвитку бізнесу відмінно виглядає на резюме і заклики до маркетингу та фінансів людей, так, так що ви повинні отримати тонни відповідей від осіб, які шукають роботу.

організація
Якщо ви схожі на нас, ваш офіс є пасинком забув про свій невеликому імперії. Побалуйте себе: найняти когось, щоб прийти і допомогти вам повернутися на вашу організаційну трек на 2011 рік. Запуск рік з чистий офіс дасть вам нову енергію.

Один з ваших наймає може бути навіть когось, хто міг перехід до постійної ролі в 2011 році, або які могли б повернутися протягом весни або літа стажування. Таким чином, шляхом найму вашого зимового стажиста, ви зберегли собі деякий час, в 2011 році.