світова економіка

Якщо ви дивилися новини, читати газети, взяв будь діловий журнал, ви знаєте, долар США є слабким, і стає слабкішим з кожним днем. З цієї причини, було б доцільно, щоб подивитися на світовому ринку при виборі бізнес-моделі, яку ви хочете будувати і розвивати з бізнес мережевого маркетингу. Чому б не взяти той же «глобальний ринок” концепцію і застосувати його до вашої власної бізнес на дому? Або, принаймні, зважити, що, як частина вашого процесу ухвалення рішення при виборі ділового партнера. Тільки уявіть, як здорово було б, щоб люди на вашій глобальної команда працює для вас, поки ви спите і неспання бачити, що ваша команда довіри в Азії, Південній Америці і навіть у таких місцях, як Ісландія. Розглянемо ідею побудови насправді глобального бізнесу та залучення себе по всій земній кулі.

Тепер це набагато легше сказати, ніж зробити, але якщо це стає те, що ви хочете, щоб розглянути в якості критерію для ваших майбутніх починаннях створенню багатства, а потім розглянути, що бере участі в пошуку бізнесу, які можуть доставити, що в рамках його структури. Будівництво бізнес в інших країнах є складним завданням, якщо не сказати більше. Витрати на ліцензії в інших країнах можуть бути астрономічними і політичні проблеми, може здатися нездоланними. Крім того, є питання, пов’язані з імпортом вашої компанії продуктів і пов’язаних з ними проблем в політичному і юридичному. Таким чином, багато молоді компанії з баченням розвитку свого бізнесу до глобального бізнес, стикаються з фінансовими і керівництво недоліки, в результаті яких менше, ніж вони очікували. Розглянемо продуктів і послуг, орієнтованих безліч культур та етнічної приналежності автора.

Якщо це ваша бажаного результату, а потім розглянути його з самого початку. Є ті компанії, які там всі готові глобальної особи і мають ліцензії, канали розподілу, комп-план, який є необхідним для успішного глобального бізнесу. При аналізі продуктів ваших потенційних пропозицій компанії, комп-планів, ліцензування, прийняти його до уваги. Це набагато простіше для її вирішення фронт, ніж чекати і дізнатися пізніше, що «це в роботі.

Якщо це так важко і складним для компанії вийти на глобальний рівень, то чому вони хотіли б ризик того, що необхідно зробити цей крок. Здається очевидним, дивлячись на тих компаній мережевого маркетингу, які успішно пройшов переїхати в глобальній бізнес-моделі, що деякі культури, за винятком США, є інший спосіб оцінки того, що мережевий маркетинг пропонує «звичайної людини». Багато разів ми вводимо поняття мережевого маркетингу фізичним особам, і ми зустрілися з скептицизм і невір’я у власні сили в США, тому що люди не дадуть йому шанс чи відкрити своє мислення до того, що він пропонує. Схоже, що в деяких інших культурах вони, здається, дивляться на це як дійсно спосіб змінити своє життя і готові зробити все можливе, щоб це відбулося. Може бути, це тому, що пару сотень доларів до кількох тисяч доларів на місяць буде мати величезне зміна в їхньому житті, де ми в США шукають ще більший стимул і чекає, що “легкий шлях”, щоб прийти, не бажаючи здійснювати робити все можливе, щоб змінити наше життя.

Якщо ви збираєтеся бути в бізнесі надання продуктів і послуг, які були б прийнятні для глобальних культур, подумайте про релігійні і соціальних цінностей тих країн, як вона ставиться до вашого продукту або послуги. Чи буде вона для задоволення цих стандартів і керівних принципів, що вони очікують для корінного населення?

Тепер у нас є технології та інструменти, щоб мати можливість вести бізнес на глобальному рівні з нашими ноутбуками (Skype), мати постійний зв’язок з глобальними партнерами (текстові, повідомлення електронної пошти), та надавати інформацію, корисну та змістовну інформацію на постійній основі (блоги, соціальні мережі . Але, не потрібно, щоб сісти на літак і полетіти на іншу країну і почати стукати в двері. Але, це може бути зроблено, і так як США складається з справжній “плавильний котел” етнічної, то чому б не звернутися до будувати, де ваш бізнес ліцензії дійсно відкриває глобальні портали.

Один починається з розвитку відносин і створення мережі людей всіх культур і традицій. Показавши свою американської ділових партнерів, що вони можуть бути частиною чогось глобального і даючи їм можливість на початківців свій бізнес, щоб мати «глобальної ліцензії” ви використовувала свої шанси на успіх за межами нашої економіки США з його унікальними викликами і зробив крок у усьому світі можливість для бізнесу.

Після того як ви ввели ваші ділові партнери з компанією, яка має зір, фінансова база з універсальним продуктом і обслуговуванням, то ви є свій шлях, щоб стати справжнім світовим діловим партнером.

Ви можете зробити свій власний висновок, але я вважаю, що справу зроблено, що кількість часу, ми інвестуємо в наш бізнес буде отримувати більшу віддачу від наших інвестицій, якщо ми можемо вирівняти себе з деяким типом бізнесу, що це дійсно глобальна бізнес-модель і вже встигла зарекомендувати себе, вдалося на зміну життя людей у ​​глобальному масштабі.