секретно-вашому щастя знаходиться у владі у фокусі

Чи можна стати багатим за одну ніч? Чи будуть проблеми в житті всі ми повинні подолати, щоб домогтися успіху особисто і професійно в нашому життєвому шляху?
Відповідь на це питання не може бути так чи ні. Хіба є “секретний” відкритися? “Секретно” лежить в кожному осіб бажань в життя і мисленні, щоб залишатися зосередженими для її досягнення.

Ліза Діана, мульти мільйонером підприємець знає, що це таке, щоб подолати проблеми в її житті і все ж домогтися успіху. Ліза Діана бажання і мрії всій її дитинстві і дорослому житті. Ліза Діана хотів володіти бордовий Jaguar XJ6 з жовтувато-коричневого кольору шкіряний салон, великий будинок на воді, і відправити її сина в християнській школі. Ліза Діана також хотіла, щоб її особистої і професійної свободи, яке означало працювати з дому і бути її власним босом.

Ліза Діана сиділа в її будинку і мріє про свого нового життя. Її думки залишалося позитивним, що вона хоче, щоб усі її бажання життя. Ліза навіть склали список з двадцяти п’яти речей, які вона збиралася мати в її житті, і вона відображуваного повсякденному їй доведеться них.

Ліза Діана зустрілася з низкою проблем протягом усього свого життя. Ліза Діана почала свій власний бізнес на початку 90-х, і вона думала, що вона зробила це. У неї був великий офіс, найняли співробітників і робив пристойний дохід. Ліза Діана думала, що вона, нарешті, прибув, поки бізнес вона була в не зробив величезна зміна в тому, як вони будуть ділової практики. Ліза Діана втратила все, і знайшов у собі сили з пластику. Вона підбігла $ 50K у заборгованості кредитної картки швидко. Її борги були вище, ніж Еверест. У неї не було ніякого доходу, кожний банківський рахунок був негативним, а потім її автомобіль був повернуто. Ліза Діана була засмучена і не знав, що вона збирається зробити, щоб підтримати себе і свою сім’ю.

Ліза Діана не здавався на її життя мрії та бажання. Ліза завжди був позитивний настрій і знала, що її власні думки б створити життя, вона завжди бажаний. Ліза Діани почалася пряма розсилка бізнес-маркетингу в режимі оффлайн. Менш ніж за шість місяців вона заробила $ 653 000 на доходи і пішов, щоб зробити свій перший мільйон в перший рік початку своєї бізнес прямих пошти. Після цього вона взяла ті ж методи, вона дізналася в прямий поштовий маркетинг в інтернеті, де вона продовжує заробляють мільйони доларів з нею 6M Метод прибуток. Бажанням Лізи життя Діани були виконані, залишаючись зосередився на її майбутнє і робить її стан. Вона пішла, щоб побудувати один мільйон доларів компанію за іншою. Ліза була в змозі купити два бордовий Ягуари і переїхали у величезний 5500 квадратний фут будинку у води. “Секретно” чи не вона не здавалася, і вона використовувала закон тяжіння, позитивне мислення і сила фокусу для досягнення своїх бажань життя.

Ліза Діана, хоча вона була мільйони вона як і раніше стикаються з більш складними проблемами життя в 2003 році. Її офіс комплекс, де у неї був свій бізнес спалений дотла. Їй довелося почати все спочатку це був важкий час для неї та її співробітників. Це коштувало мільйон доларів, щоб почати свій бізнес знову. Вона представила її співробітників, зарплата яких у той час як вони відновили її новий офіс. Ліза Діана знову використовував владу у фокусі і позитивний настрій і відновлений ще сильніше бізнесу. Вона має найбільшу команду небудь, і вона поважає їх, начебто вони були сім’єю. Ліза Діана і її команда вважають, що кожен заслуговує на те, щоб за мільйон доларів бажання і воно лежить у межах “секрет” сила фокусу. Після того як ви зосереджені на своїй мільйон бажань долар, і ви дізнаєтеся, такий спосіб, як 6M методи прибуток вам зможуть досягти все, що хочете у вашому життєвому шляху.

Ліза Діана показала її «секрети» того, хто ніколи не хоче їх почути. Ліза Діана щиро дбає про людей, так це те, чому вона показала свої “секрети” так що ви теж можете виконати ваші життя мрії та бажання.