сила натхненника – один розум, багато рук

Ви не можете робити все це на свій розсуд. Один потужний принцип в бізнесі заробити гроші, щоб мати натхненник групи. Недарма сказано, що дві голови краще, ніж одна. Успішні підприємці та керівники в усьому світі, зрозуміти цей принцип, отже причина, вони використовують інших виконувати їх волю шляхом формування компаній і корпорацій. Слово корпорації походить від слова співробітництва, іншими словами, багато людей кооперуються, щоб домогтися спільної мети.

Натхненника, по суті принцип влади. Олександр Македонський чи Чингісхан б відклеюватися, якби вони спробували зі захопити владу над світом однією рукою. Однак із співпрацею легіони інших чоловіків, готових підкорятися кожної команди, вони були уповноважені зробити саме це, взяти на себе відомий у всьому світі!

Один розум, Багато рук, я хотів назвати його.

Власник будівельної компанії можуть боротися, щоб побудувати житловий будинок по-своєму. Йому потрібні архітектори, будівельники, сантехніки, теслі, електрики і багато інших, щоб закінчити роботу.

Це найбільша економія часу в світі! Ви можете ефективно бути багато місць відразу.

Ви ніколи не зможете дізнатися все, що, як не старайся! Є певні галузі знань, що інші проходять навчання і освіта в, якій у вас мало або не знають взагалі. Об’єднати зусилля і знайти його взаємовигідне!

Розглянемо сер Річард Бренсон, мільярдер і олігарх, який побудував свій Virgin Group з нуля, мабуть залишив школу має “поганої успішності в якості студента». Сьогодні його бренд Virgin має пристойну частку ринку кожного з цих ринків Великобританії – записи, мобільні телефони, поїзди, літаки, страхування, телевізор, радіо, бездротового широкосмугового зв’язку, палива та охорони здоров’я, щоб назвати тільки деякі з них. Virgin оголосила, що до 2009 року вони будуть літаючих пасажирів у космос, в їх космічному туризмі підприємства, Virgin Galactic. Не погано для хлопчика, який виконується так погано в школі!

Як він досягти всього цього? Він експерт з локомотивів чи авіаційної техніки? Можливо, він розуміє тонкощі того, як працює мобільний телефон? Може бути, він отримує освіту в тому, як радіосигнали літати по повітрю, і приймаються радіостанції загальнонаціонального або навіть, як кабельне телебачення працює?
Я можу помилятися, але я ризикну припустити, що він розуміє дуже мало про всіх цих предметів. Це робить людину справжнім генієм, тому що він встав на людей, які мають глибокі знання про ці речі. Він зробив мільярди, через його глибокими знаннями в цій могутньої принципі, натхненника. Він накликав на навички освічених чоловіків і жінок, щоб допомогти йому в будь-якій області він не зможе сам по собі, пожинає прибуток і вигоди!

Якщо ви хочете розвинути свій бізнес і заробляти гроші ви повинні навчитися застосовувати його теж.

Джозеф Вільям