синтетичних марихуани, спеції, k2 – всі батьки повинні знати,

Деякі люди кажуть, що марихуана добре для людського організму на споживання з обмеженнями, проте навіть найменші Марихуана може викликати серйозні пошкодження для користувачів і їх тіла. Це не має значення, якщо користувач курить один удар або цілу сигарету марихуани, він може і буде відображатися на тест на наркотики сечі і може принести непередбачені наслідки від користувача і оточуючих їх колу людей. Марихуана є, по суті, дуже потужний, небезпечний і наркотик.

Препарат тест аналізу зразка, узятого з організму. Офіс або додому з тестування на наркотики комплект може бути проведено з сечею, волосся, кров, піт або слину. У лабораторних умовах або суду, щоб зробити можливості для маніпуляцій із зразком меншого, медичний працівник повинен перебувати в одній кімнаті з випробуваним протягом усього часу збору сечі. Для стандартного комплекту тестування на наркотики додому, мати або батько просто необхідно контролювати свою дитину під час збору сечі. Найбільше використання тестування на наркотики треба виявити наявність стероїдів, прийняті для спортсменів або ліків, заборонених законами, такі як марихуана, кокаїн і героїн.

Новий препарат нещодавно був введений в світ, його ім’я є синтетичним марихуани, також відомий як «Спайс» і «K2 наркотиками. Хоча Синтетична марихуана є законним у більшості держав, це так само небезпечно, як марихуана. Симптоми можуть бути фатальними при деяких ситуаціях. Ці потенційно смертельним симптоми включають в себе гоночні серце б’ється, аномально високий кров’яний тиск, крайнього неспокою і галюцинації. Нудота, запаморочення, тремор і судоми Повідомлялося також усередині країни. Такі симптоми, як ці причини, щоб стати користувачем непослідовні і робити те, що вони зазвичай не роблять, як спазм безконтрольно на землі, а задихатися.

Коли хтось недавно використовувала синтетичні марихуани і намагається діяти їх тіла вони можуть розглядатися “як зомбі”. Спроба працювати протягом дня можна було б порівняти спати ходьбі. Ви там, але у вас немає можливості дізнатися, що ви робите. Кілька дорожньо-транспортних пригод були викликані марихуани і синтетичних марихуани. Обидва максимумів однакові і обидва є смертельними для користувача та навколишнього невинних людей.

Регулярне тестування на наркотики комплект не може виявити хімічних речовин, виявлених у синтетичної марихуани і навіть спеціальний тест наркотиків він може бути виявлений, тільки якщо палив протягом 72 годин. Стандартний тест на наркотики марихуана може виявити THC до 31 днів і коштуватиме всього $ 5 доларів, але синтетичний тест для чищення повинні бути в дорогий лабораторії, де вони можуть перевіряти тільки п’ять із сотні синтетичних cannibinoids даний час розпорошується на цьому “трав’яні пахощі . “стандартний тест наркотиків марихуани THC може виявити до 31 днів і коштуватиме всього $ 5 доларів, але синтетичний тест банку складає більше $ 50 доларів і повинні бути виконані в одній з трьох лабораторій по всій країні.

Хоча синтетичні марихуани викликає некогерентного осіб і марихуани, як максимум, то це не вважається марихуана, оскільки він не містить ТГК і не є незаконною і не може бути виявлена ​​на допінг-контроль. Будьте мудрі і не намагайтеся синтетичної марихуани. Високі доводиться платити, і ціна потенційної смерті занадто крутий для одного, щоб заплатити.