скористатися федеральні контракти для Вашого бізнесу запуску

Американський уряд, на всіх рівнях, витрачає мільярди доларів на рік на все, від літаків-розвідників для олівців. Майже кожна покупка вимагає державного контракту, і більшість державних установ вимагають, щоб частина цих контрактів бути відведена для малого бізнесу. Потрапляючи на дошці з федеральних, державних або місцевих державних контрактів може бути благом для нижньої рядку вашого підприємства. Процес щоб почати роботу на отримання права і зрештою конкурують за ці контракти не так вже складно. Вона просто вимагає трохи часу і зусиль, щоб відкрити абсолютно новий цільовий ринок – уряд.

Перш ніж ви маєте право брати участь у конкурсі на державні контракти, вам необхідно зареєструвати вашу компанію в якості затвердженого підрядника. Перший крок полягає в отриманні ряду Dun & Bradstreet DUNS. Це 9-значний ідентифікаційний номер, який можна отримати безкоштовно через http://www.DNB.com. Дан енд Бредстріт є бюро кредитних історій для господарюючих суб’єктів. Якщо ви плануєте шукати кредити в майбутньому під назвою вашої компанії, що мають відповідний сучасним вимогам DNB файл має важливе значення. Тим не менш, файл коштує $ 599 в налаштуванні. В даний час, ви можете просто отримати реєстраційний номер безкоштовно.

Другий потрібна реєстрація з Центральною Підрядник реєстрації федерального уряду (CCR). Це основна база даних підприємств, які можуть працювати з федеральним урядом. В Інтернеті для реєстрації знаходиться на http://www.CCR.gov. Вам знадобиться DUNS номера, ваш федеральний номер ІПН та ім’я, номер банківського рахунку, і деякі статистичні дані про вашому бізнесі. Ці дані включають в кожному місці вашого бізнесу, кількість співробітників в кожному місці, а середній обсяг продажу для кожного місця протягом останніх трьох років. Процес є безкоштовним, і це займає один день, щоб отримати ваш реєстраційний номер від CCR.

Нарешті, вам необхідно заповнити онлайн-представництва та сертифікати Застосування (ORCA), інша федеральна форма призначена для збору додаткових, більш детальну інформацію про Вашу компанію і що ви пропонуєте. Необхідні дані включають в себе опис Вашої продукції, ціни і ставки дисконтування, будь-які гарантії ви пропонуєте, і минулої інформації продуктивності. Ця програма використовується для оцінки вашої компанії і пропозиції.

Після того як всі реєстрацій завершений і затверджений, останній крок у підготовці в конкурсі на федеральні контракти потрібно вашій компанії пройти минулі оцінки ефективності через Відкрите рейтинги, Inc Хоча не всі ставки державного контракту вимагають цього звіту, багато і багато інших запит (хоча і не вимагає), що ви уявити, а також. Реєстраційний збір становить $ 125, а також список користувачів буде використовуватися в якості основи для вашої оцінки. Поки тільки чотири посилання технічно необхідних для завершення процесу, компанія просить Вас представити від 15 до 20 посилань, щоб переконатися, що вони отримують достатню відповіді і представлені дані, щоб завершити оцінку. У доповіді займає близько 20 днів, щоб завершити, якщо ви реєструєтесь в Інтернеті і все йде добре.

Очевидно, що ви тільки хочете, щоб представити позитивні відгуки, так що це гарна ідея, щоб перевірити з вашого посилання, перш ніж ви дозволите їх у вашому додатку. Ці рейтинги гарні тільки протягом 6 місяців, так що не забудьте перевірити будь контрактів, які ви маєте намір взяти участь у торгах, щоб побачити, якщо ви потребуєте цього звіті взагалі. Якщо ви збираєтеся після кількох контрактів, мають доповіді, направленому буде коштувати вам, як добре. Перші два з них безкоштовно, то будь-які додаткові запити звіту становлять 25 $ кожен.

Як тільки Ваш реєстрацій є повними, ви можете почати торги на відповідних державних контрактів. Більшість наявних клопотань Договору наведені в http://fwww.fedbizopps.gov. Кожен запис включає в себе, як і коли і вимог ціну на контракт. Якщо ви пропонуєте продукти, які підпадають під GSA довгострокові контракти, ті клопотання знаходяться під http://www.GSA.gov. Обов’язково ознайомтеся цих сайтів перед реєстрацією – якщо уряд не є потреба у ваших послугах або продуктах, не витрачайте свій час з цим процесом.