скільки зелений будинок

Останнім часом ми все говоримо про парниковий ефект. Цей ефект пов’язаний з очікуваним потеплінням на нашій планеті в результаті змін у склад нашої атмосфери. Існує все більше свідчень, що наша власна діяльність, найбільш значно в результаті спалювання викопних видів палива, є однією з основних причин цього ефекту.

Прогнозованими наслідками цілком розірвати, в тому числі серйозні зміни в кліматі, які матимуть вплив на виробництво продовольства, і підвищення рівня моря яку буде занурюватися і інші прибережні низовинні громад. Ховаючись у фоновому режимі нав’язливо факти ми дізналися про наших найближчих сусідів, планета Венера. Через свої щільних атмосферних газів, Венера має те, що було описано як мають парниковий ефект, даючи температуру поверхні близько 8000F. Тепер я люблю теплу погоду влітку, але це трохи занадто жарко для мене.

Звичайні лиходіїв в теплиці сценарію газів, таких як двоокис вуглецю. Вуглекислий газ, який, до речі, всі ми видихаємо, має незвичайну звичку поглинати інфрачервоне випромінювання. Інфрачервоне випромінювання для тих з вас менше науковим складом розуму насправді тепловипромінювальних від теплого об’єкта. Протягом дня сонячне світло зігріває землю і протягом ночі Землі охолоджується, випромінюючи тепло в простір у вигляді інфрачервоного випромінювання. Діоксид вуглецю, і меншою мірою інші гази, поглинають це випромінювання, обмежуючи його вихід у простір, і тим самим обмежуючи природний ефект охолодження.

Було б безпечніше, якби у нас не було парникового ефекту на всіх? Ну, ні, ми не хочемо, що небудь. Існує ще один член теплопоглинальні клану. Це водяної пари. Існує велика кількість водяної пари в атмосферу в будь-який час, тому ми маємо дощем. Присутності парів води, як серце поглинає газу утримує Землю зручно теплим. Без цього тепла, планета замерзне, і життя, як ми знаємо, це не було б можливим. Тому нам потрібна парникового ефекту, просто не надто багато. Мати-природа знову говорять нам, що ми повинні вже знати, в будь-якій ситуації, обидві крайності шкідливі.